فیلتر الیافی خانگی ایزی ول 5 میکرون هوزینگی

فیلتر الیافی خانگی ایزی ول 5 میکرون هوزینگی

فیلترهای تصفیه آب خانگی از اصلی ترین بخش های تشکیل دهنده دستگاه هستند که وظیفه تصفیه و یا فیلتراسیون آب را بر عهده دارند.

فیلترها در انواع مختلفی تقسیم بندی می شوند و هر کدام قادر به حذف نوع خاصی از آلاینده های سمی موجود در آب می باشند.

فیلتر الیافی خانگی ایزی ول 5 میکرون یکی از فیلترهای تصفیه آب خانگی مرغوب است که می توان از آن به عنوان اولین فیلتر در تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی استفاده کرد.

این فیلتر با ارتفاع 10 اینچ و با قطر 5 میکرون درون انواع هوزینگ های شفاف خانگی قابلیت نصب دارد.

از آنجایی که بدنه فیلتر الیافی پس از تصفیه حجم مشخصی از آب تغییر رنگ می دهد و به رنگ قهوه ای تیره تا روشن متمایل می شود، بهتر است محفظه فیلتر شفاف انتخاب شود تا با مشاهده وضعیت فیلتر بتوان آن را به موقع تعویض کرد.

این فیلتر از جنس پلی پروپیلن ساخته شده است و در ساخت و به کار گیری از مواد اولیه آن، کلیه استاندارد ها و نکات بهداشتی در ساخت فیلتر رعایت شده است.

به همین دلیل این فیلتر بسیار با کیفیت است و می تواند محدوده گسترده ای ار دما و فشار آب را تحمل کند.

فیلتر الیافی خانگی ایزی ول 5 میکرون می تواند آب را با دقت 5 میکرون تصفیه کند. در واقع آب با عبور از بین لایه های این فیلتر عبور می کند.

کلیه ذرات معلق مانند شن و ماسه، گل و لای و خاک و لجن که از 5 میکرون بزرگتر هستند بین منافذ این فیلتر به دام افتاده و اجازه عبور پیدا نمی کنند.

فیلتر الیافی خانگی ایزی ول 5 میکرون هوزینگی

فیلتر الیافی خانگی ایزی ول 5 میکرون هوزینگی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط