فیلتر الیافی خانگی اوکی واتر مدل OK-PP

فیلتر الیافی خانگی اوکی واتر مدل OK-PP

فیلتر الیافی خانگی اوکی واتر مدل OK-PP از فیلترهایی است که در اولین مرحله از دستگاه های تصفیه آب خانگی و درون هوزینگی شفاف قرار می گیرد. فیلتر الیافی از پرکاربردترین فیلترهای هر دستگاه تصفیه آب خانگی است و به عنوان فیلتر پیش تصفیه تاثیر بسزایی در کیفیت آب می گذارد.

فیلتر الیافی خانگی اوکی واتر مدل OK-PP از جنس الیاف پلی پروپیلن ساخته شده است. این فیلتر غشایی است که منافذی به اندازه 5 میکرون بر روی آن ایجاد شده است.

این غشاء حول لوله ای استوانه ای شکل چرخیده است و غشاها نسبت به یکدیگر فشرده هستند. آب با ورود به این فیلتر با فشار مناسب از بین غشاء ها عبور می کند و تمامی ذرات ناخالص و معلق درون آب نظیر گل و لای، شن و ماسه، جلبک و خاک با اندازه بزرگتر از 5 میکرون در بین منافذ به دام می افتند.

فیلتر الیافی (pp filter) پس از گذشت حدودا سه ماه کارایی خود را از دست می دهد، در واقع منافذ غشاء پر شده اند و قادر به جذب ذرات معلق نیستند. در این مرحله فیلتر از رنگ سفید به قهوه ای روشن تا تیره تغییر پیدا می کند و از آنجایی که فیلتر درون محفظه شفاف قرار گرفته است می توان از زمان تعویض آن آگاه شد.

در ساخت این فیلتر تمامی استانداردهای ضروری و لازم رعایت شده است به همین دلیل فیلتر الیافی خانگی اوکی واتر مدل OK-PP توانسته است موفق به دریافت تاییدیه از استانداردهای بین المللی CE، FDA، NSF و WQA شود.

تعویض به موقع فیلتر الیافی بسیار مهم است. زیرا اگر فیلتر قادر به تصفیه آب نباشد ذرات معلق وارد فیلترهای بعدی دستگاه می شود و اگر به فیلتر ممبران برسد، فیلتر ممبران با سرعت بیشتری کارایی خود را از دست می دهد.

فیلتر الیافی خانگی اوکی واتر مدل OK-PP

فیلتر الیافی خانگی اوکی واتر مدل OK-PP

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط