فیلتر الیافی خانگی ان وی (ENVY ) 5 میکرون

فیلتر الیافی خانگی ان وی (ENVY ) 5 میکرون

فیلترهای الیافی از پر مصرف ترین فیلترهای تصفیه هستند که در دستگاه های تصفیه آب خانگی عموما در اولین مرحله قرار می گیرند و نهایت هر سه ماه یک بار باید تعویض شوند.

این فیلتر به جهت حذف گل و لای در دستگاه مورد استفاده قرار می گیرد و انتخاب نوع با دقت و با کیفیت آن تاثیر بسزایی در ارتقاء کیفیت آب دارد.

در واقع فیلتر الیافی فیلتر پیش تصفیه است و عملکرد صحیح آن منجر به بالاتر رفتن راندمان سایر فیلترها می گردد.

فیلتر الیافی خانگی ان وی (ENVY ) 5 میکرون محصولی از کشور تایوان است و جزء یکی از فیلترهای مرغوب و کاملا استاندارد به حساب می آید.

به گونه ای که می توان از آن در انواع هوزینگ های خانگی استاندارد استفاده کرد. بهتر است هوزینگی که برای قرارگیری این فیلتر انتخاب می شود شفاف باشد تا بتوان با مشاهده وضعیت فیلتر از زمان تعویض دقیق آن آگاه شد.

این فیلتر از جنس الیاف پلی پروپیلن ساخته می شود و در برابر فشار و دمای آب بسیار مقاوم است.

بر روی لایه های این فیلتر منافذی با قطر 5 میکرون به وجود آمده است که فیلتر با عبور آب، ذرات معلق مانند گل و لای و شن و ماسه که از 5 میکرون بزرگتر هستند بین لایه های فیلتر گرفتار می شوند و اجازه عبور پیدا نمی کنند.

ظرفیت فیلتر الیافی خانگی ان وی (ENVY ) 5 میکرون در جذب آلاینده ها محدود است و پس از تصفیه 2500 گالن بهتر است تعویض شود.

عموما طول عمر فیلتر پس از سه ماه تکمیل می شود و برای افزایش طول عمر فیلترهای بعدی باید تعویض شود.

فیلتر الیافی خانگی ان وی (ENVY ) 5 میکرون

فیلتر الیافی خانگی ان وی (ENVY ) 5 میکرون

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط