فیلتر الیافی خانگی اسمارت دراپ مدل PP-10-5

فیلتر الیافی خانگی اسمارت دراپ مدل PP-10-5

فیلتر الیافی اولین فیلتر اصلی در دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس است که نسبت به سایر فیلترهای تصفیه پر مصرف تر است و تاثیر بسزایی در تکمیل تصفیه مقدماتی آب دارد.

این فیلتر عموما به صورت هوزینگی ساخته می شود و وظیفه دارد آب را به لحاظ فیزیکی تصفیه نماید.

فیلتر الیافی خانگی اسمارت دراپ مدل 5PP-10- یکی از فیلترهای بسیار با کیفیت و استاندارد است که می توان از آن در انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی به عنوان فیلتر پیش تصفیه استفاده کرد.

این فیلتر به صورت هوزینگی طراحی شده است و در اغلب موارد برای تشخصیص آسان تر زمان تعویض فیلتر در هوزینگ شفاف قرار می گیرد.

آب با فشار معمولی وارد این هوزینگ شده و ناچار به عبور از بین لایه های این فیلتر می شود.

بر روی لایه های فیلتر الیافی منافذی با قطر 5 میکرون به وجود آمده است که مانع از عبور ذرات معلق مانند گل و لای، شن و ماسه، خاک، لجن و جلبک می شود.

این ذرات بین لایه های فیلتر الیافی گرفتار می شوند و این فرآیند تا زمانی ادامه پیدا می کند که فیلتر ظرفیتی برای جذب ذرات معلق داشته باشد.

این فیلتر توان تصفیه 2500 گالن آب را دارد و پس از آن اشباع شده و قادر به تصفیه آب نمی باشد.

با عبور ذرات معلق از این فیلتر، فیلترهای بعدی دستگاه به خصوص ممبران بسیار آسیب می بینند.

بنابراین باید نسبت به تعویض به موقع فیلتر الیافی دقت و توجه کافی داشته باشید.

فیلتر الیافی خانگی اسمارت دراپ مدل PP-10-5 مورد تایید سازمان بهداشت جهانی WQA قرار گرفته است و این خود نشانگر کیفیت بسیار بالای این فیلتر است.

فیلتر الیافی خانگی اسمارت دراپ مدل PP-10-5

فیلتر الیافی خانگی اسمارت دراپ مدل PP-10-5

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط