فیلتر الیافی خانگی ارگانیک 5 میکرون

فیلتر الیافی خانگی ارگانیک 5 میکرون

فیلترهای تصفیه از مهم ترین بخش های دستگاه تصفیه آب خانگی هستند که کیفیت آب خروجی از دستگاه مستقیما با عملکرد و دقت و کیفیت فیلترها در ارتباط است.

بنابراین در انتخاب فیلترها باید به اندازه کافی توجه داشته باشید و از فیلترهای مرغوب و اصل در دستگاه بهره ببرید.

فیلتر الیافی خانگی ارگانیک 5 میکرون یکی از فیلترهای تصفیه آب بسیار با کیفیت و ساخت کشور تایوان است که به دلیل ساختار استاندارد و کیفیت بالا بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و فروش خوبی داشته است.

این فیلتر از جنس پلی پروپیلن ساخته شده است و کیفیت و مقاومت بالای آن باعث شده در برابر محدوده وسیعی از دما و فشار آب تحمل داشته باشد.

از این روز این فیلتر موفق به اخذ تاییدیه از استانداردهای جهانی NSF،FDA ، CE، WQA و SGS شده است و این خود تضمینی بسیار قابل اطمینان جهت اطمینان خاطر مصرف کننده به حساب می آید.

این فیلتر به صورت هوزینگی طراحی شده است و می توان از آن در تمام دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوسی که دارای هوزینگ هستند استفاده کرد.

بهتر است هوزینگی که برای این فیلتر انتخاب می شود، شفاف باشد. زیرا بدنه فیلتر الیافی پس از مصرف و تصفیه آب از سفید به رنگ قهوه ای روشن تا تیره متمایل می شود و اگر هوزینگ شفاف باشد می توان از زمان تعویض دقیق تر فیلتر آگاه شد.

فیلتر الیافی خانگی ارگانیک 5 میکرون توان تصفیه 2500 گالن آب را دارد، این فیلتر با دقت 5 میکرون آب را تصفیه می کند.

یعنی کلیه جامدات معلق مانند شن و ماسه و گل و لای را که از 5 میکرون بزرگتر هستند به دام انداخته و به آنها اجازه عبور نمی دهد.

فیلتر الیافی خانگی ارگانیک 5 میکرون

فیلتر الیافی خانگی ارگانیک 5 میکرون

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط