فیلتر الیافی خانگی آکوا کلییر 5 میکرون

فیلتر الیافی خانگی آکوا کلییر 5 میکرون

آکوا کلییر (aqua clear) از کمپانی های تایوانی و سازنده انواع فیلترها و دستگاه تصفیه آب خانگی است. محصولات این کمپانی دارای بهترین کیفیت هستند و از متریال درجه یک ساخته شده اند.

در استفاده از دستگاه های تصفیه آب خانگی یکی از مهم ترین مسائل استفاده از فیلترهای تصفیه با کیفیت است. این مسئله آنقدر مهم است که استفاده از فیلترهای بدون کیفیت به مراتب پر خطرتر از نوشیدن آب شهری است.

اما کمپانی آکوا کلییر تمامی استانداردهای لازم و بهداشت کافی را در ساخت محصولات خود به کار می برد. به همین علت این محصولات کیفیت و کارایی بالایی دارند و بسیار قابل اطمینان می باشند.

فیلتر الیافی خانگی آکوا کلییر 5 میکرون از منافذی با قطر 5 میکرون و از الیاف پلی پروپیلن ساخته شده است. این منافذ در به دام انداختن ذرات معلق و ناخالصی هایی چون شن، ماسه، گل و لای نقش دارند.

طراحی این فیلتر به صورت کارتریجی است یعنی فیلتر باید درون محفظه های خانگی قرار بگیرد. آب ورودی به سیستم در اولین مرحله وارد هوزینگ فیلتر الیافی شده و سپس با عبور از بین لایه های فیلتر الیافی تصفیه می شود و در نهایت از خروجی هوزینگ خارج می گردد.

فشار آب شهری برای عملکرد صحیح این فیلتر کافی می باشد. در حالی که توان این فیلتر بالا است و در برابر فشارهای بالاتر نیز آسیب نمی بیند. همچنین آب ورودی به این فیلتر می تواند سختی تا حدود 1000 ppm داشته باشد. هر چند که سختی بالای آب موجب کوتاه تر شدن عمر فیلتر الیافی می گردد.

زمان تعویض این فیلتر با مشاهده و در نظر گرفتن تغییرات رنگ بسیار آسان است. دقت داشته باشید که هنگامی فیلتر الیافی به رنگ قهوه ای در آمد و یا پس از گذشت حدودا سه ماه باید تعویض گردد.

اگر لایه های فیلتر الیافی متمایل به رنگ قهوه ای خیلی تیره تغییر پیدا کند و در واقع روی آن گل و لای تجمع پیدا کند به هیچ عنوان قابلیت استفاده ندارد و قبل از اینکه فیلتر به این شکل درآید باید تعویض گردد.

فیلتر الیافی خانگی آکوا کلییر 5 میکرونفیلتر الیافی خانگی آکوا کلییر 5 میکرون

فیلتر الیافی خانگی آکوا کلییر 5 میکرون

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط