فیلتر الیافی خانگی آکوا الون مدل AE-PP-10-5

فیلتر الیافی خانگی آکوا الون مدل AE-PP-10-5

فیلتر الیافی یکی از پرکاربردترین فیلترهای تصفیه آب است که از آن در اولین مرحله از دستگاه های تصفیه آب خانگی به جهت حذف گل و لای موجود در آب استفاده می کنند.

این فیلتر از فیلترهای اصلی پیش تصفیه است و وجود آن در تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی ضرورت دارد.

فیلتر الیافی خانگی آکوا الون مدل AE-PP-10-5 یکی از مرغوب ترین فیلترهای تصفیه آب است که به دلیل ساختار استاندارد و به روز می توان از آن در تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی استفاده کرد.

البته این فیلتر به صورت هوزینگی طراحی شده است و وجود هوزینگ یا محفظه برای نصب آن در سیستم ضرورت دارد.

پیشنهاد می شود هوزینگی را برای قرارگیری فیلتر الیافی به کار ببرید که شفاف باشد، زیرا با مشاهده فیلتر می توان از زمان تعویض به موقع آن آگاه شد.

این فیلتر از جنس الیاف پلی پروپیلن ساخته شده و به صورت استوانه ای توخالی و به رنگ سفید طراحی شده است.

این فیلتر توان تصفیه آب با فشار و محدوده دمای گسترده ای را دارد و می تواند آب را با حداکثر فشار 125 psi و تا دمای 52 درجه سانتی گراد تحمل کند.

فیلتر الیافی خانگی آکوا الون مدل AE-PP-10-5 برای تصفیه یا فیلتراسیون فیزیکی آب به حساب می آید و قادر است با دقت 5 میکرون کلیه املاح، ذرات معلق، ذرات شن و ماسه، گل و لای را که از 5 میکرون بزرگتر هستند از آب جدا کند.

فیلتر Aqua eleven از لحاظ کیفیت و بهداشتی کاملا قابل اطمینان است و مورد تایید سازمان جهانی WQA و NSF قرار گرفته است.

فیلتر الیافی خانگی آکوا الون مدل AE-PP-10-5

فیلتر الیافی خانگی آکوا الون مدل AE-PP-10-5

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط