فیلتر الیافی خانگی آنتی باکتریال نایس واتر

فیلتر الیافی خانگی آنتی باکتریال نایس واتر

فیلتر الیافی خانگی آنتی باکتریال نایس واتر یکی از پرکاربردترین فیلترهای تصفیه آب است که می توان با قرار دادن آن در اولین مرحله از دستگاه، به میزان قابل توجهی بار آلودگی آب را کاهش داد.

زیرا این فیلتر علاوه بر اینکه با دقت 5 میکرون اقدام به حذف جامدات معلق می نماید، خاصیت استریل کنندگی بسیار قوی نیز دارد.

این قابلیت در این فیلتر با افزودن پوششی از جنس نقره فعال به این فیلتر اضافه شده است و باعث شده تا جزء یکی از بهترین فیلترهای الیافی با قابلیت های خاص و منحصر به فرد و پرفروش باشد.

الیاف به کار برده شده در این فیلتر از جنس پلی پروپیلن است و به صورت فشرده و متراکم به دور محوری استوانه ای شکل چرخیده است.

فرآیند تصفیه آب توسط این فیلتر به گونه ای است که با فشار وارد هوزینگ فیلتر می شود و ناچار به عبور از بین این لایه ها می شود.

آب با عبور از این فیلتر تمامی ذرات معلق مانند شن و ماسه، گل و لای و غیره را که از 5 میکرون بزرگتر هستند از دست می دهد.

سپس با عبور از لایه های نقره اندود شده بسیاری از ویروس ها و میکروارگانیسم های درون آب غیر فعال می شوند و از بین می روند.

فیلتر الیافی خانگی آنتی باکتریال نایس واتر بهتر است درون محفظه های شفاف خانگی قرار بگیرد، زیرا در این صورت می توان با مشاهده تغییراتی که در بدنه فیلتر به وجود می آید از زمان تعویض دقیق تر آن آگاه شد.

در اغلب موارد فیلتر الیافی تا حداقل سه ماه قابل استفاده است، پس از آن به دلیل پر شدن منافذ لایه های فیلتر بهتر است تعویض شود تا عملکرد فیلترهای بعدی دستگاه با اختلال مواجه نشود.

فیلتر الیافی خانگی آنتی باکتریال نایس واتر

فیلتر الیافی خانگی آنتی باکتریال نایس واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط