فیلتر الیافی اینلاین خانگی ایزی ول مدل AIP-12

فیلتر الیافی اینلاین خانگی ایزی ول مدل AIP-12

ایزی ول (easy well) یکی از برندهای مطرح و فعال در زمینه تولید محصولات تصفیه آب خانگی است و در سراسر جهان شناخته شده می باشد.

این کمپانی تایوانی انواع مختلفی از فیلترهای تصفیه آب خانگی را با کیفیت بسیار بالا و با استفاده از فناوری های نوین و پیشرفته طراحی و تولید می کند.

فیلتر الیافی اینلاین خانگی ایزی ول مدل AIP-12 یکی از فیلترهای بسیار مرغوب خانگی است که تنها می توان از آن در دستگاه هایی که فیلترهای پیش تصفیه به صورت اینلاین یا خطی به کار برده شده اند استفاده کرد.

این فیلتر علاوه بر اینکه در دستگاه های تصفیه آب خانگی کاربرد دارد، می توان از آن به عنوان فیلتر بیرونی یخچال نیز استفاده کرد.

این فیلتر دارای بدنه ای از جنس پلاستیک پلی پروپیلن با گرید غذایی ساخته شده است و درون آن نیز با فیلتر الیافی از جنس پلاستیک پلی پروپیلن به کار برده شده است.

فیلتر الیافی شامل چندین لایه است که بر روی آنها منافذی ریز با قطر 5 میکرون ایجاد شده است.

در واقع این فیلتر آب را با دقت 5 میکرون تصفیه می کند و املاح معلق و غیر محلول موجود در آب مانند گل و لای، شن و ماسه را که از 5 میکرون بزرگتر هستند به دام می اندازد و به آنها اجازه خروج از فیلتر را نمی دهد.

فیلتر الیافی اینلاین خانگی ایزی ول مدل AIP-12 قابلیت تصفیه 2500 گالن آب ورودی را دارد، اما پس از آن به دلیل اشباع شدن لایه های فیلتر بهتر است تعویض شود.

توصیه می شود حداقل هر سه ماه یک بار فیلتر الیافی را تعویض نمایید تا راندمان دستگاه با مشکل مواجه نشود.

فیلتر الیافی اینلاین خانگی ایزی ول مدل AIP-12

فیلتر الیافی اینلاین خانگی ایزی ول مدل AIP-12

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط