فیلتر الیافی اینلاین تصفیه آب خانگی گلدن

فیلتر الیافی اینلاین تصفیه آب خانگی گلدن

فیلتر الیافی در مرحله ی اول فیلتراسیون دستگاه تصفیه آب گلدن قرار می گیرد و وظیفه ی حذف آلاینده های درشت مانند شن و ماسه، گل و لای و غیره را دارد.

البته فیلتر الیافی اینلاین خانگی گلدن (Golden) چون به صورت خطی طراحی شده است قابل نصب بر روی تمامی دستگاه های تصفیه آب نیست و فقط می توان در دستگاه هایی که فیلترهای پیش تصفیه آنها اینلاین است قرار گیرد.

همچنین در بعضی مواقع از این فیلتر به عنوان فیلتر محافظ ممبران نیز می توان استفاده کرد. یعنی فیلتر الیافی اینلاین گلدن را می توان در مرحله ی چهارم قبل از فیلتر ممبران و بر روی شاسی دستگاه نصب کرد.

در مناطقی که آب آشامیدنی آنها بسیار آلوده است فیلترهای پیش تصفیه قادر به حذف تمام آلاینده و ذرات نمی باشند برای اینکه بتوان از خراب شدن زود هنگام فیلترممبران در این مناطق استفاده کرد

علاوه بر فیلترهای پیش تصفیه (فیلتر الیافی، فیلتر کربن اکتیو گرانول و فیلتر کربن بلاک) از فیلتری به نام فیلتر محافظ ممبران نیز استفاده می کنند.

فیلتر الیافی اینلاین خانگی گلدن از آلیاژ پلی پروپیلن ساخته شده است و کیفیت بالا و قدرت جذب زیادی دارد. همچنین تعویض و جایگزینی این فیلتر بسیار راحت است. فقط کافیست فیلتر را از اتصالات جدا کرده و فیلتر جدیدی به جای آن قرار دهید.

به دلیل طراحی اینلاین (inline)، این فیلتر بسیار بهداشتی بوده و مواد درون آن هیچ گونه تماسی با دست و یا محیط ندارد. ولی به دلیل خاص بودن آن بسیار گران است و به راحتی در بازار یافت نمی شود.

مشخصات فنی :

وزن : 1 کیلوگرم
ابعاد : طول 20 سانتیمتر، عرض 5 سانتیمتر و ارتفاع 5 سانتیمتر
تهیه شده از مواد پلی پروپیلن
فیلتر الیافی اینلاین تصفیه آب خانگی گلدن

فیلتر الیافی اینلاین تصفیه آب خانگی گلدن

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط