فیلتر الیافی اسلیم نیمه صنعتی  c.c.k مدل SC-20-5

فیلتر الیافی اسلیم نیمه صنعتی  c.c.k مدل SC-20-5

سی سی کی (c.c.k) از پرآوازه ترین و به نام ترین سازندگان دستگاه ها و انواع فیلترهای تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی است که با فعالیت گسترده و البته موثر توانسته است به جایگاهی ویژه در این صنعت عظیم دست یابد و از اعتبار و شهرت بهره مند گردد.

فیلتر الیافی اسلیم نیمه صنعتی c.c.k مدل SC-20-5 از استانداردترین فیلترهایی است که می تواند در تمامی دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی مورد بهره برداری قرار بگیرد. ساختار این فیلتر به گونه ای است که غشایی با منافذ 5 میکرون، حول لوله ای استوانه ای شکل چرخیده است و فیلتر الیافی متراکم ساخته شده است.

آب با فشاری در محدوده 10-40psi وارد این فیلتر می شود و با گذر از بین منافذ و لایه های غشاء تصفیه می شود و ذرات معلق نظیر شن و ماسه، گل و لای ، خاک و لجن در بین منافذ این فیلتر به دام می افتند و به آنها اجازه خروج داده نمی شود.

فیلتر الیافی اسلیم نیمه صنعتی سی سی کی مدل SC-20-5 از الیافی پلی پروپیلن ساخته شده است و می تواند آب را با شرایط های مختلف اعم از اسیدی بودن، محدوده دمای گسترده و فشار متغیر تصفیه نماید. این فیلتر با طول 20 اینچ و قطر اسلیم برای استفاده در انواع هوزینگ های نیمه صنعتی مناسب است.

سختی آب، میزان ذرات معلق درون آب از عوامل تاثیر گذار بر طول عمر فیلتر الیافی می باشند. از آنجایی که این فیلتر درون محفظه های شفاف نیمه صنعتی قرار می گیرد با مشاهدات تغییر رنگ می توانید زمان تشخیص آن را تعیین نمایید.

همان گونه که گفته شده عوامل مختلفی در طول عمر فیلتر الیافی موثر  هستند اما در اغلب موارد این فیلتر تا حداقل سه ماه قابلیت استفاده دارد و پس از آن باید تعویض شود.

فیلتر الیافی اسلیم نیمه صنعتی c.c.k مدل SC-20-5 با اخذ گواهینامه WQA و FDA توانسته است به یکی از پرفروش ترین و با کیفیت ترین فیلترهای الیافی نیمه صنعتی تبدیل شود.

فیلتر الیافی اسلیم نیمه صنعتی  c.c.k مدل SC-20-5

فیلتر الیافی اسلیم نیمه صنعتی  c.c.k مدل SC-20-5

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط