فیلترکربن اکتیو گرانول خطی آکوا سافت

فیلترکربن اکتیو گرانول خطی آکوا سافت

فیلتر کربن اکتیو گرانول خطی آکوا سافت (aqua soft) بهترین گزینه یک فیلتر تصفیه آب اثبات شده است که برای از بین بردن برخی مواد شیمیایی به ویژه مواد شیمیایی آلی از آب است.

علاوه بر آن برای حذف مواد شیمیایی که بو و مزه نامطبوع به آب می دهند مانند سولفید هیدروژن (بوی تخم مرغ فاسد) یا کلر بسیار موثر است.

فیلتر کربن اکتیو گرانول خطی (اینلاین) در انواع مختلف دستگاه تصفیه آب فیلتراسیون و دستگاه آب شیرین کن اسمز معکوس، پس از فیلتر الیافی یا همان فیلترPP تصفیه آب نصب می شود.

فیلتر کربن اکتیو گرانول خطی یا اینلاین دارای درجه کیفی مواد غذایی (FOOD GRADE) بوده و از پایه گیاهی ساخته شده است، بنابراین قدرت بالایی در جذب آلاینده ها دارد.

روند تصفیه با عبور آب از دانه های ریز کربن فعال انجام می گردد و ناخالصی های موجود در آب جذب کربن شده و آب تصفیه شده از فیلتر کربن خارج می شود.

باید بدانیم که همه ی فیلترهای تصفیه آب به تعویض و نگهداری دوره ای نیاز دارند. فیلتر کربن اکتیو گرانول خطی آکوا سافت نیز از این مساله مستثنی نیست.

فیلتر کربن اکتیو اینلاین آکوا سافت و هوزینگ آن به صورت یکجا تعویض می شوند. در واقع وظیفه این فیلتر حذف هرگونه مواد شیمیایی مانند کلر و رنگ ، بو و مزه نامطبوع در آب است.

فیلتر کربن اکتیو گرانول خطی آکوا سافت خود به تنهایی قابل استفاه است و نیاز به محفظه ندارد زیرا خود دارای پوسته است در واقع ترکیبی از محفظه کوچک و کربن فعال است که به صورت یک بلوک جامد قالب گیری شده است.

فیلتر کربن خطی آکوا سافت تحت لیسانس کشور تایوان بوده و دارای تاییدیه سازمان بهداشت جهانی است.

عمر فیلتر پودری خطی آکوا سافت بستگی به میزان آلاینده های موجود در آب و مقدار آب مصرفی دارد.

در نهایت پس از تصفیه 2500 گالن یا حداکثر 9 ماه قابل استفاده است و باید نسبت به تعویض به موقع آن اقدام کرد.

تعویض به موقع مواد شیمیایی عبور کرده از آن باعث پارگی غشاء فیلتر ممبران و خرابی سایر قطعات فیلترهای آب می شود .

فیلترکربن اکتیو گرانول خطی آکوا سافت

فیلترکربن اکتیو گرانول خطی آکوا سافت

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط