فیلترهای تصفیه آب سردوش حمام

فیلترهای تصفیه آب سردوش حمام

آب شهری که برای استحمام از آن استفاده می کنیم دارای ترکیباتی مضری است که در طولانی مدت می توانند به پوست و مو آسیب برسانند. در اینجا یک فیلتر تصفیه آب به کمک می آید.

این فیلترهای تصفیه آب که بر سر دوش حمام نصب می شوند قابلیت از بین بردن آلاینده های مضری مثل کلرین، سدیم، سدیم هیپوکلریت، هیدروژن سولفید، سرب و سایر آلاینده ها را دارد و همچنین این فیلتر باعث می شود سختی آب تا حدی از بین رفته و از رسوب بستن در اطراف شیرها جلوگیری کند و تمامی آلاینده ها را تا 90% از بین می برد.

معمولا فیلترهای سر دوش حمام دارای فیلتر کربن اکتیو گرانول می باشند همچنین یک نوع فیلتر یونی وجود دارد که دارای یون های منفی است و از آن برای حذف آلاینده ها استفاده می کند. البته این یون های منفی خود بدون رنگ و بو هستند.

در فیلتر گرانولی آب در حال جریان با گذر و برخورد با محیط گرانولی مس یا روی، کلر و سایر آلاینده های مضر را از دست می دهد و سپس با عبور آب از محیط کربن های ریز و درشت  مواد شیمیایی مضر جذب کربن ها می شوند.

کلرین موجود در آب و آسیب های آن

کلرین یکی از آلاینده هایی است که در آب های شهری وجود دارد و به طبع در حمام نیز با آن مواجه میشویم. کلر ماده ای است که خود می تواند ضدعفونی کننده باشد اما اندازه بیش از حد آن سبب آسیب می شود و مضر است البته کلر در همه جای دنیا در شرکت های آب و فاضلاب به آب جهت ضد عفونی کردن افزوده می شود.

 در معرض قرار گرفتن آب حاوی کلر منجر به اثرات نا مطلوبی شده و می تواند باعث سوزش چشم ها و خشک شدن پوست صورت شود.  همچنین سبب می شود که موی سر بیش از حد خشک و شکننده شود و انتهای مو را نیز چند شاخه می کند.

البته برای مقابله با کار و سایر آلاینده ها و مواد مضر بهتر است از دستگاه ها و فیلترهای تصفیه آب خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی استفاده نمایید.

فیلترهای سردوش حمام یک راه موقت است و به طور کامل و اساسی کلر را حذف نمی کند. انواع مختلف فیلترهای تصفیه آب وجود دارد که در این سایت به توضیح آنها پرداخته ایم.

فیلترهای تصفیه آب سردوش حمام

فیلترهای تصفیه آب سردوش حمام

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط