فروش عمده انواع فیلتر تصفیه آب

فروش عمده انواع فیلتر تصفیه آب

فیلتر های تصفیه آب که باعث تصفیه آب می شوند چند نوع هستند که هر کدام عملکرد متفاوتی  دارند که در اینجا برای شما توضیح می دهیم:

فیلتر پلی پروپیلن:

فیلتر الیافی پلی پروپیلن اولین مرحله در تصفیه آب است این فیلتر از الیاف پلی پروپیلن ساخته شده است ذرات بزرگ تا 5 میکرون را می تواند حذف کند. زمان تعویض این فیلتر هنگامی است که تغییر رنگ می دهد و کدر می شود.

فیلتر کربن فعال:

دومین فیلتر در دستگاه تصفیه آب فیلتر کربن فعال می باشد که به دلیل تخلخل و جذب بسیار قوی ناخالصی ها نقش مهمی در تصفیه آب دارد.

فیلتر کربن فعال مزه، بو وطعم نا مطبوع آب و کلر موجود در آب  را از بین می برد. عمر این فیلتر ها به مقدار آلاینده های موجود در آب بستگی دارد و معمولا تا 9 ماه می باشد.

فیلتر کربن بلاک:

این فیلتر از جنس کربن است و املاح موجود در آب را تا ابعاد یک میکرون از بین می برد و کار فیلتر اول و دوم را تکمیل می کند. معمولا عمر این فیلتر نیز 9 ماه است.

فیلتر ممبران:

فیلتر اصلی در دستگاه تصفیه آب فیلتر ممبران است که فقط  به ملکول های آب  اجازه عبور می دهد ولی نمک، سرب ، نیترات و نیتریت اجازه عبور ندارند به این ترتیب تمام ناخالصی ها در یک طرف فیلتر باقی می مانند و از آب تصفیه شده جدا می شوند.

 فیلتر پست کربن:

این فیلتر پنجمین فیلتر در دستگاه تصفیه آب می باشد. کربن فعال موجود در این فیلتر از زغال پوسته نارگیل می باشد و معمولا عمر آن تا یک سال می باشد.

 فیلتر مینرال:

فیلتر مرحله ششم فیلتر مینرال است که مواد معدنی مانند کلسیم و سدیم  را به آب اضافه می کند و عمر این فیلتر نیز یک سال است.

 فیلتر قلیایی:

آب تصفیه شده مقداری خاصیت اسیدی دارد که برای بدن مضر می باشد و برای تنظیم PH آن از فیلتر قلیایی استفاده می شود.

فیلتر ماوراء بنفش:

این فیلتر با استفاده از اشعه ماوراء بنفش باکتر های باقی مانده در آب را از بین می برد.

فروش عمده انواع فیلتر تصفیه آب

فروش عمده انواع فیلتر تصفیه آب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط