فروش انواع فیلتر محافظ ممبران برای دستگاه های تصفیه آب خانگی

فروش انواع فیلتر محافظ ممبران برای دستگاه های تصفیه آب خانگی

در دستگاه های تصفیه آب خانگی فیلترهای با کیفیت بسیار بالا در دستگاه قرار گرفته اند. فیلترهای اصلی دستگاه خودشان می توانند آب را به خوبی تصفیه و برای شرب آماده کنند.

اما در برخی مواقع که کیفیت آب پایین است و املاح معلق موجود در آب زیاد است از فیلترهای اضافی برای بالاتر رفتن طول عمر فیلترهای اصلی دستگاه و تولید آب سالم تر و با کیفیت تر استفاده می کنند.

فیلتر محافظ ممبران یکی از فیلترهایی است که قبل از فیلتر ممبران در دستگاه نصب می شود و همانند فیلتر الیافی و با دقت بیشتر ذرات معلق باقی مانده در آب را حذف می کند.

محل نصب فیلتر محافظ ممبران قبل از ممبران و پس از فیلتر کربن بلاک است و به صورت اینلاین یا خطی ساخته می شود.

در مناطقی که کدورت آب بالا است بهتر است از یک فیلتر محافظ ممبران در دستگاه استفاده شود چون فیلتر ممبران نسبت به آلاینده های معلق و ذرات غیر محلول مانند گل و لای و خاک و شن و ماسه بسیار حساس است.

معمولا در دستگاه های تصفیه آب 7 مرحله ای به بالا می توان فیلتر محافظ ممبران را دید. این فیلتر در تمام دستگاه های تصفیه آب وجود ندارد و بر اساس درخواست مشتری و یا تشخیص متخصص فنی بر روی سیستم تصفیه آب نصب می گردد.

فروش انواع فیلتر محافظ ممبران برای دستگاه های تصفیه آب خانگی

فروش انواع فیلتر محافظ ممبران برای دستگاه های تصفیه آب خانگی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط