فروش انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی

فروش انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی

دستگاه های تصفیه آب معمولا 6 مرحله ای هستند و به وسیله 6 فیلتر تصفیه را انجام می دهند. هر یک از این فیلتر ها وظیفه خاصی را دارند و عملکردی متفاوت دارند. ما در اینجا به توضیح فیلترها می پردازیم.

فیلترپلی پروپیلن:

این فیلتر از الیاف پروپیلن ساخته شده است  و معمولا از نوع 5 میکرونی آن در مرحله اول تصفیه آب استفاده می گردد.

 این نوع فیلتر ذرات بزرگ تر از 5 میکرون را حذف می کند و از ورود آنها به فیلتر های بعدی و آسیب به آنها جلوگیری می کند. زمان تعویض این فیلتر معمولا سه ماه یکبار است.

فیلتر گرانول:

در این نوع فیلتر از کربن پودری استفاده می شود که به دلیل سطح تماس بیشتری که با آلاینده ها دارد می تواند زودتر آلودگی ها را از بین ببرد.

 این فیلتر باعث حذف کلر می شود و باعث می شود تا کلر موجود در آب حذف شود تا به ممبران آسیب وارد نشود. همچنین این فیلتر طعم و بوی نا مطبوع آب را نیز از بین می برد و زمان تعویض آن هر9 ماه یکبار است.

فیلتر کربن بلاک:

این فیلتر از کربن ساخته شده است و تکمیل کننده ای مرحله دوم تصفیه آب است. اگر در مرحله دوم آلودگی ها به طور کامل از بین نرفته باشند در این مرحله حذف می شوند. زمان تعویض این فیلتر هر نه ماه تا یکسال است.

فیلتر ممبران:

     فیلتر اصلی دستگاه تصفیه آب یا همان ممبران از چند لایه غشاء که به دور یک لوله پیچیده شده اند تشکیل شده است و عملکرد آن به صورتی است که فقط آب خالص می تواند از آن عبور کند. عمر مفید این دستگاه بین یک تا دو سال است.

فیلتر پست کربن:

مواد تشکیل دهنده این فیلتر پودر کربن فعال می باشد که وظیفه حذف بو و مزه آب را بر عهده دارد.

فیلتر قلیایی:

 PHمناسب آب برای انسان بین 8 تا 9.5 است. برای باز گرداندن آب  به حالت استاندارد لازم است که از این فیلتر که دارای مواد معدنی است استفاده گردد.

فروش انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی

فروش انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط