فروش انواع فیلتر الیافی پلی استر

فروش انواع فیلتر الیافی پلی استر

کیفیت آب هر منطقه فرق دارد و گاهی ممکن است این کیفیت بسیار پایین باشد و دارای ذرات درشت و گل و لای زیاد می باشد به ویژه آب چاه، رودخانه و مواردی از این قبیل.

این آب برای مصارف خانگی، صنعتی و نیمه صنعتی مناسب نبوده و باید تصفیه شود حذف ذرات درشت نیز به وسیله فیلتر اول PP دستگاه تصفیه آب صورت می گیرد وجود بیش از حد ذرات معلق در آب عمر این فیلتر را بسیار کاهش می دهد و باعث اشباع زودهنگام فیلتر الیافی می شود.

برای رفع این اشکال از یک فیلتر پلی استر کارتریجی می توان استفاده کرد. وقتی که کیفیت آب ورودی به دستگاه پایین باشد از فیلتر پلی استر استفاده می شود این فیلتر در اولین مرحله دستگاه تصفیه آب قبل از فیلتر PP نصب می شود.

جنس این فیلتر از پلی استر و نازک بوده و به صورت چین خورده و پلیسه ای طراحی شده است که باعث می شود قدرت جذب بالایی داشته باشد. عملکرد این فیلتر همچون فیلتر الیافی می باشد با این تفاوت که طول عمر و کیفیت بالایی داشته و قابل شست و شو و استفاده مجدد نیز می باشد.

از دیگر مزیت های این فیلتر قابلیت استفاده در محیط های اسیدی، بازی و خنثی. دارای پایداری ابعادی و مقاوم در برابر مواد شیمیایی مجهز به دو اورینگ در ابتدا و انتهای فیلتر برای جلوگیری از نشت آب، امکان استفاده در مکان ها و مصارف گوناگون قابل استفاده در دمای 4 تا 50 درجه سانتی گراد.

فیلتر پلی استر با قطر های 5/0 , 1, 5 , 10, 50 میکرون ساخته می شود و می توان بر اساس مقدار و اندازه آلاینده ها فیلتر مناسب را تهیه کرد.

فروش انواع فیلتر الیافی پلی استر

فروش انواع فیلتر الیافی پلی استر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط