عملکرد فیلتر دیسکی Disk Filter تصفیه آب

عملکرد فیلتر دیسکی Disk Filter تصفیه آب

فیلتر دیسکی جهت جداسازی ذرات معلق در آب مانند شن و ماسه از آب استفاده می شود. این فیلترها از تعدادی صفحه روی هم ساخته شده اند.

اولین مرحله در تصفیه آب، فیلتر دیسکی است و برای حذف مواد بیولوژیکی و ذرات معلق در آبیاری قطره ­ای از فیلترهای دیسکی استفاده می شود.

این فیلترها ناخالصی های آب را از 5 میکرون، 20 میکرون، 50 میکرون، 100 میکرون، 130 میکرون و 200میکرون حذف می نمایند و آب بعد از تصفیه شدن به لوله های اصلی و نیمه اصلی هدایت می شود.

هرچه قدرت تصفیه آب بالاتر می رود ذرات ریزتری توسط دیسک ها حذف می گردد.

به علت بالابودن کدورت آب و وجود ذرات کلوئیدی در آب از فیلتر دیسکی استفاده می شود.

جنس بدنه­ ی فیلترهای دیسکی پلی آمیدی است و برای مناطق مرطوب کشور مناسب می باشد که از زنگ زدگی آن جلو گیری ­شود و در صنایع مختلف نظیر آب شیرین کن دریایی و تصفیه آب دریایی مورد استفاده قرار می گیرد.

فیلترهای دیسکی (Disk Filter) می توانند به عنوان پیش تصفیه قبل از سیستم اسمز معکوس قرار گیرند تا  ناخالصی های معلق در آب را به شدت کاهش دهند.

سرعت بالای تصفیه، حجم اشغالی کم و هزینه پایین از مزایای فیلتر دیسکی می باشد. از مزایای دیگر این فیلترها قابل باز شدن و قابل شستشو بودن و همچنین جنس پلی اتیلنی آن است که با آب شور دریا واکنش نمی دهند.

روی فیلترهای دیسکی دو مانومتر نصب می شود که اولی در قسمت ورودی آب و دومی در قسمت خروجی آب است. زمانی که فشار خروجی در مانومتر کمتر از فشار آب  ورودی باشد نشان می دهد که فیلتر کثیف شده و باید تمیز گردد.

عملکرد فیلتر دیسکی Disk Filter تصفیه آب

عملکرد فیلتر دیسکی Disk Filter تصفیه آب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط