شرح قطعات دستگاه تصفیه آب خانگی (بخش سوم)

شرح قطعات دستگاه تصفیه آب خانگی (بخش سوم)

  • گیج فشار روغنی دستگاه تصفیه آب خانگی

در دستگاه های تصفیه آب که با تکنولوژی اسمز معکوس کار می کنند گیج فشار وجود دارد. دو نوع گیج روغنی و خشک وجود دارد که درون گیج روغنی ماده ای به نام گلیسیرین است که باعث گرفتن ارتعاشات عقربه نشان گر می شود.

می توان گفت که گیج روغنی هم دقت بالاتر و  هم طول عمر بالاتری نسبت به گیج خشک دارد. فشار نرمال برای گیج دستگاه تصفیه آب باید بیشتر از 50 psi و کمتر از 125psi باشد.

  • هوزینگ ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی

در دستگاه های تصفیه آب که به روش اسمز معکوس RO کار می کنند فیلتر ممبران درون محفظه ای قرار می گیرد که به آن هوزینگ ممبران گفته می شود. محفظه هوزینگ ممبران از مواد پلی پروپیلن گیاهی ساخته شده است و مواد تشکیل دهنده آن FOOD GRADE می باشد.

  • فیلتر مرحله اول تا هفتم دستگاه تصفیه آب خانگی

فیلترهای موجود در دستگاه تصفیه آب تمام ناخالصی های ریز ودرشت و همچنین کلر ومواد شیمیایی مضر برای سلامت بدن انسان را از آب لوله کشی شهری پاک کرده و مواد معدنی مفید را به آب اضافه می نماید و در نهایت آب تصفیه شده و سالمی را در اختیار مصرف کننده قرار می دهد.

  • شیر برداشت تصفیه آب خانگی

شیربرداشت بر روی سینک ظرفشویی نصب می شود و می توان آب تصفیه شده را از آن برداشت کرد، جنس شیر برداشت باید از جنس کروم باشد و نباید از سرب استفاده شود زیرا شیرهای سربی سرطان زا است. همچنین از نظر ظاهری شیرها باهم متفاوت هستند ولی کارایی یکسانی دارند.

  • مخزن تحت فشار تصفیه آب خانگی

مخزن تصفیه آب همواره در کنار دستگاه‌های تصفیه آب که به روش اسمز معکوس عمل می کنند قرار می گیرد. مخزن های تصفیه آب تحت فشار بوده و یک کیسه هوا در آنها وجود دارد که این هوا آب موجود در مخزن را حتی در زمان قطعی برق ، تا آخرین قطره خارج می کند . گاهی فشار باد داخل مخزن کم می شود که باعث افت فشار آب خروجی می شود و همچنین حجم خروجی آب نیز کاهش میابد که در این صورت دوباره باید مخزن را باد یا اصطلاحا شارژ کرد.

شرح قطعات دستگاه تصفیه آب خانگی (بخش سوم)

شرح قطعات دستگاه تصفیه آب خانگی (بخش سوم)

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتردستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

  • قیمت قطعات تصفیه اب خانگی

مطالب مرتبط