ساختار فیلتر UV دردستگاه های تصفیه آب خانگی

ساختار فیلتر UV دردستگاه های تصفیه آب خانگی

فیلتر UV در برخی از دستگاه های تصفیه آب خانگی نصب می شود. اما جزء اصلی ترین فیلترهای تصفیه به حساب نمی آید. به همین دلیل برخی از برندهای سازنده دستگاههای تصفیه آب جهت کامل تر نمودن سیستم، فیلتر یو وی را به دستگاه اضافه می کنند.

فیلتر یو وی یکی از قابل اطمینان ترین روشها در جهت ضدعفونی کردن و گندزدایی آب به حساب می آید. اشعه ماوراء بنفش تابیده شده از لامپ UV همواره با برق کار می کند و در طول موج مشخص و معینی قادر به حذف تمامی باکتریها، انگلها و کیستهای موجود در آب است.

فیلتر یو وی محفظه یا هوزینگی از جنس پلاستیک و یا استیل دارد. تمامی محفظه های فیلتر UV دارای ورودی و خروجی می باشند و از طریق آنها آب وارد فیلتر شده و پس از تصفیه از خروجی محفظه، خارج می شود.

ورودی و خروجی فیلتر یو وی در دستگاههای تصفیه آب خانگی 1.4 اینچ است. همچنین میزان جریان آب ورودی به این فیلتر در دستگاه های تصفیه آب خانگی بین 1.5 لیتر در دقیقه یا نهایتا 2.5 لیتر در دقیقه است.

درون فیلترهای یو وی شیشه ای نازک و شفاف قرار دارد و لامپ یو وی درون این شیشه نصب می شود. لامپ فیلتر UV به صورت شبانه روزی روشن است و اشعه فرابنفش را به آب وارد شده در فیلتر می تاباند.

در این فیلتر آب به صورت مستقیم با لامپ یو وی تماس دارد و شیشه اطراف لامپ یو وی مانع از تماس مستقیم آب به فیلتر می شود و آب ورودی به فیلتر در واقع در اطراف لامپ یو وی جریان پیدا می کند.

هوزینگ فیلتر فرابنفش مات می باشد. دلیل قرار دادن فیلتر یو وی درون محفظه مات این است که اشعه فیلتر یو وی از فیلتر خارج نشود بنابراین تشخیص سلامت فیلتر یو وی تنها با بررسی و باز نمودن محفظه فیلتر ممکن است.

ساختار فیلتر UV دردستگاه های تصفیه آب خانگی

ساختار فیلتر UV دردستگاه های تصفیه آب خانگی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط