درباره فیلترهای تصفیه آب سرامیکی کلمنی

درباره فیلترهای تصفیه آب سرامیکی کلمنی

دستگاه های تصفیه آب خانگی در انواع بسیار مختلفی تولید می شوند و بر اساس تفاوت های ساختاری و ظاهری در انواع زیر سینکی، رومیزی، کلمنی و پارچی و غیره مورد استفاده قرار می گیرند.

فیلترهای به کار برده شده در این دستگاه ها در برخی موارد کمی متفاوت است.

فیلترهای تصفیه آب سرامیکی کلمنی از فیلترهایی هستند که تنها در دستگاه های تصفیه آب کلمنی یا مخزنی به کار برده می شوند.

فیلترهای سرامیکی کلمنی منافذی حدود نیم میکرون دارند و این منافذ همانند صافی عمل می کنند و مانع از عبور ذرات معلق مانند گل و لای و شن و ماسه می شود.

آب عبوری از این فیلتر تا حدودی کدورت خود را از دست داده و شفاف تر می شود. فیلترهای سرامیکی برای تصفیه آب همان روشی می باشد که از سال های طولانی مرسوم بوده است، در واقع در قدیم با استفاده از کوزه های سفالی آب را تصفیه می کردند.

از معایب فیلترهای تصفیه آب کلمنی این است که سرعت عبور آب از این فیلترها کند است و آب ورودی به دستگاه برای تصفیه آب به زمان بیشتری احتیاج دارد.

در سیستم های تصفیه آب کلمنی پس از فیلتر سرامیکی از یک فیلتر طبقاتی چند مرحله به جهت تصفیه کامل تر آب استفاده می کنند.

دستگاه های تصفیه آب خانگی کلمنی معمولا کوچک هستند و به راحتی قابلیت حمل دارند، این دستگاه ها با روش فیلتراسیون کار می کنند  و با کمک نیروی جاذبه روزانه حجم معینی از آب را تصفیه می کنند.

البته آب ورودی به این دستگاه ها از لوله ای نشات نمی گیرد و تنها باید به صورت دستی تغذیه شوند.

درباره فیلترهای تصفیه آب سرامیکی کلمنی

درباره فیلترهای تصفیه آب سرامیکی کلمنی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط