تفاوت فیلترهای دستگاه های تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی

تفاوت فیلترهای دستگاه های تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی

در این مطلب می خواهیم در رابطه با این که فیلترهای دستگاه های تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی چه تفاوتی با یکدیگر دارند صحبت کنیم و درباره ی این تفاوت ها اطلاعاتی بدست آوریم .

دستگاه های تصفیه آب خانگی دارای شش عدد فیلتر هستند . این فیلترها متشکل از فیلتر الیافی ، فیلتر کربن اکتیو ، فیلتر کربن بلاک ، فیلتر ممبران ، فیلتر پست کربن و فیلتر مینرال می باشند .

هر کدام از این فیلترها در محل مربوط به خود در براکت دستگاه تصفیه آب نصب می شوند و فعالیت خود را انجام می دهند .

سه فیلتر اول که به آن ها فیلترهای پیش تصفیه گفته می شود فیلترهایی هستند که در قسمت پایین براکت نصب می شوند . این فیلترها در واقع تصفیه اولیه آب را انجام می دهند . فیلتر الیافی به حذف مواد درشت موجود در آب لوله کشی شهری می پردازد و دو فیلتر دیگر یعنی فیلترهای کربن اکتیو و کربن بلاک فیلترهایی هستند که به جذب مواد آلی موجود در آب می پردازند و آن ها را به این روش از آب حذف می کنند .

سه فیلتر دیگر که به ترتیب عبارتند از فیلتر ممبران ، فیلتر پست کربن و فیلتر مینرال از دیگر فیلترهای دستگاه تصفیه آب هستند که در ادامه ی این مطلب با عملکرد آن ها آشنا می شویم .

فیلتر ممبران چهارمین فیلتر دستگاه تصفیه آب است که از چندین لایه تشکیل شده است و این لایه های متعدد قادر به جذب کوچک ترین ذرات موجود در آب می باشند . آب خارج شده از این فیلتر آبی است که عاری از هر گونه مواد آلی در خود می باشد .

فیلتر پنجم هم فیلتری است که با استفاده از کربن اکتیو طعم و بوی آب ذخیره شده در مخزن را حذف می کند و فیلتر ششم هم به افزودن یون های مفید به آب می پردازد .

این عملکرد هر یک از فیلترهای دستگاه تصفیه آب بود که به طور مختصر شرح داده شد در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی هم فیلترها همین عملکرد را دارند اما پس تفاوتی که این دو دستگاه با یکدیگر دارند چیست ؟

یکی از تفاوت هایی که این دو فیلتر با یکدیگر دارند تفاوت در ابعاد آن ها می باشد به عنوان فیلترهای پیش تصفیه در دستگاه تصفیه آب خانگی ارتفاع 10 اینچ دارند اما در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی این اندازه 20 اینچ می باشد . تفاوت دیگری که دارند در تعداد فیلترها است یعنی چه ؟

در برخی دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی تعداد فیلتر ممبران بیش از یک عدد می باشد زیرا حجم آبی که باید تصفیه شود بیشتر می باشد .

تفاوت فیلترهای دستگاه های تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی

تفاوت فیلترهای دستگاه های تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط