بست نگه دارنده فیلترهای تصفیه آب

بست نگه دارنده فیلترهای تصفیه آب

فرآیند اسمز معکوس از پیشرفته ترین و نوین ترین تکنولوژی هایی است که امروزه برای دستگاه های تصفیه آب چه در ظرفیت های کوچک خانگی و چه ابعاد بزرگ تر و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه های تصفیه آب خانگی زیرسینکی نیز از این قاعده مستثنی نیستند و مطابق با به روزترین تکنولوژی های روز دنیا عمل می کنند.

دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس شامل تعدادی از قطعات و تجهیزات مختلفی هستند که در تمامی سیستم های تصفیه آب خانگی ثابت می باشند اما گاهی وجود برخی تجهیزات اضافه تر به عملکرد و ظاهر کلی دستگاه کمک می کند.

با اینکه وجود این قطعات اضافی ضروری نیست، اما وجود آن ها در دستگاه تصفیه خالی از لطف نیست.

همچنین برای نصب فیلترها در دستگاه تصفیه آب نیاز به یکسری از قطعات و تجهیزات است تا بتوان به وسیله ی آن فیلتر را به درستی و با ظاهری منظم بر روی دستگاه قرار داد.

یکی از اجزای مورد نیاز فیلترهای تصفیه آب، که بسیار کارآمد است پایه یا بست نگهدارنده فیلتر است. بست نگهدارنده وظیفه دارد تا فیلترهای دستگاه را در کنار یکدیگر فیکس کند و در کنار یکدیگر قرار دهد.

با توجه به اینکه فیلترها در سایزهای مختلفی قرار دارند، بست های نگهدارنده نیز در انواع مختلفی ساخته می شوند تا بتوان انواع فیلترها را بر روی آنها قرار داد.

بست های نگه دارنده کمک می کنند تا فیلترهای دستگاه تصفیه آب به درستی بر روی براکت دستگاه قرار بگیرند. این بست ها در اکثر موارد در دستگاه هایی که تعداد فیلترهای آن بالا است بسیار پرکاربردتر هستند.

انواع بست نگه دارنده فیلترهای تصفیه آب :

  • پایه فیلتر کوچک به کوچک : یکی از انواع پایه های نگه دارنده فیلتر، از نوع کوچک به کوچک است که در دستگاه های تصفیه آب خانگی بسیار کاربرد دارد. از این نوع بست می توان برای فیلترهای خانگی اینلاین چون فیلتر پست کربن به مینرال و غیره استفاده کرد.
  • پایه فیلتر کوچک به بزرگ : از این بست برای نگهداری فیلتر پست کربن به هوزینگ ممبران استفاده می شود
  • بست عینکی کوچک : برای نگهداشتن فیلتر کوچک (اینلاین) به شاسی دستگاه استفاده می شود.
  • بست عینکی بزرگ : برای نگهداشتن فیلترهای هوزینگی به شاسی دستگاه استفاده می شود. یعنی فیلتر ممبران را بر روی شاسی فیکس می کند.
  • پایه فیلتر بزرگ به بزرگ : برای اتصال فیلترهای بزرگ به همدیگر استفاده می شود.
بست نگهدارنده فیلترهای تصفیه آب

بست نگهدارنده فیلترهای تصفیه آب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط