انواع فیلترهای پیش تصفیه بیگ وان در صنعت آب و فاضلاب

انواع فیلترهای پیش تصفیه بیگ وان در صنعت آب و فاضلاب

فیلترهای پیش تصفیه بیگ وان هر کدام عمکلرد و توانایی های متفاوتی در از بین بردن آلاینده های آب دارند به همین علت آن ها به دسته های مختلفی تقسیم بندی می شوند که عبارتند از:

فیلتر پلی استر بیگ وان

 این نوع فیلترها در سیستم های تصفیه آب قابلیت شستشو دارند و می توان مجددا از آن ها استفاده نمود و در نتیجه مقرون به صرفه هستند.

عملکرد فیلتر پلی استر مشابه فیلترهای الیافی می باشد ولی دقت کمتری در از بین بردن آلاینده های آب دارد.

از نظر دقت در سیستم های تصفیه آب به انواع 1، 5، 10، 20، 25، 30، 50، 75 و 100 میکرون دسته بندی می شوند.

فیلتر نخ تابیده بیگ وان:

 این نوع فیلترها در حذف رسوبات و ناخالصی ها و ذرات فیزیکی آب سخت عملکرد خوبی دارند و می توان از آن به عنوان فیلتر کمکی در تصفیه آب استفاده نمود.

همچنین این فیلترها باعث می شوند که فشار آب افت پیدا نکند و از کیفیت بالایی در تصفیه آب برخوردار باشند.

فیلتر الیافی بیگ وان

 این نوع فیلترها نیز در حذف گل و لای، شن و ماسه و سایر ذرات فیزیکی در آب دقت های مختلفی دارند به همین علت توانایی متفاوتی نیز در حذف آلاینده های آب دارا می باشند.

لذا برای خرید فیلترهای الیافی باید به میزان آلودگی آب و انتخاب فیلتر مناسب توجه کافی نمود. چون هر چه میزان آلاینده های آب بیشتر باشد باید از فیلتر الیافی با دقت بالاتر استفاده نمود.

فیلترهای الیافی بیگ وان آلاینده های آب را با دبی و فشار بالا از بین می برد  و بیشتر در پیش تصفیه ورودی ساختمان ها و تصفیه آب صنعتی ، استخرها ، فیلتراسیون آب در سیستم های خنک کننده کاربرد دارند.

انواع فیلترهای پیش تصفیه بیگ وان در صنعت آب و فاضلاب

انواع فیلترهای پیش تصفیه بیگ وان در صنعت آب و فاضلاب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط