انواع فیلترهای به کار رفته در دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

انواع فیلترهای به کار رفته در دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

  • فیلترهای پیش تصفیه اسلیم

دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی دارای سه فیلتر پیش تصفیه می باشند. این فیلترها عبارتند از: فیلتر الیافی (PP) اسلیم 20 اینچ، فیلتر کربن گرانول (UDF) اسلیم 20 اینچ و فیلتر کربن بلاک (CTO) اسلیم 20 اینچ

آب وارد این فیلترهای پیش تصفیه شده و ناخالصی هایی مانند گل و لای، زنگ زدگی لوله ها، کلر و مشتقات آن، بو و طعم نامطبوع، لجن، آلاینده های شیمیایی و غیره از آن جدا می شود.

فیلترهای پیش تصفیه، باید به موقع تعویض گردند. در غیر این صورت این فیلترها دچار گرفتگی خواهند شد و به پمپ دستگاه تصفیه آب فشار وارد می کنند و زودتر خراب می شوند و فیلترهای ممبران نیز آسیب دیده و کیفیت آب تصفیه شده نیز پایین خواهد آمد.

  • فیلتر ممبران

فیلتر ممبران در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی اسمز معکوس، چهارمین مرحله از فیلتراسیون است که مهم ترین مرحله فلیتراسیون در هر دستگاه تصفیه آب می باشد.

فیلتر ممبران با دقتی برابر با 0.0001 میکرون هر نوع ناخالصی مانند نیترات و نیتریت، کلر ، نمک ها و کلیه جامدات محلول (TDS) در آب یا اصطلاحا سختی آب را از بین می برد. دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی چهار فیلتر ممبران دارد که باعث افزایش بازدهی آب تصفیه  شده می شود.

 فیلتر پست کربن خطی (inline)

فیلتر پست کربن، فیلتر پنجم در دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی می باشد. این فیلتر از زغال پوسته نارگیل درست شده است.

آب تصفیه شده بعد از مدت طولانی که در مخزن دستگاه نگهداری می شود ممکن است بو و طعم نامطلوب به خود بگیرد به همین دلیل از فیلتر پست کربن برای رفع این طعم و بوی بد استفاده می گردد.

انواع فیلترهای به کار رفته در دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

انواع فیلترهای به کار رفته در دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط