استریل سازی محیط برای از بین بردن ویروس کرونا با استفاده از فیلتر یو وی

استریل سازی محیط برای از بین بردن ویروس کرونا با استفاده از فیلتر یو وی

با توجه به قدرت فوق العاده اشعه یو وی در از بین بردن ویروس کرونا، استفاده از آن بسیار پیشنهاد می شود. لامپ یو وی یکی از بهترین جایگزین ها برای اسپری های الکلی در منازل است.

زیرا الکل بسیار اشتعال زا است و وجود آن در خانه می تواند خطر آفرین باشد، علاوه بر این بسیاری از افراد که دچار بیماری های تنگی نفس هستند، نسبت به الکل حساسیت دارند.

برای استریل سازی محیط می توانید لامپ یو وی را در محل مناسبی از اتاق نصب نمایید، به گونه ای که جهت لامپ یو وی به سطوح مورد نظر مصرف کننده باشد.

اگر از این لامپ در منزل استفاده می کنید، اتاق های خواب، آشپزخانه، حمام و سرویس بهداشتی و خلاصه تمامی نقاط منزل که در معرض آلودگی قرار دارند باید استریل شوند.

برای استریل مواد غذایی بهترین راه حل این است که یک کابینت را انتخاب کنید و لامپ یو وی را درون آن قرار دهید، سپس کلیه مواد غذایی که باید استریل شوند را درون کابینت قرار داده و به مدت 10 تا 20 دقیقه اجازه دهید اشعه یو وی به آنها بتابد.

این مواد غذایی شامل هر نوع ماده ای مانند میوه، سبزیجات، حبوبات، نان و غیره می باشند.

برای استریل کردن ظروف نیز می توانید همانند استریل سازی ظروف و وسایل عمل کنید.

برای گند زدایی خودرو که بسیار در معرض آلودگی قرار می گیرد و می تواند بسیاری از افراد را به ویروس کرونا آلوده کند، بهتر است سیم های بلندی به پایه لامپ یو وی اضافه کنید و لامپ را در فضای داخل ماشین روشن کنید.

نکته : توجه نمایید که در هنگام روشن کردن لامپ UV در آن محل نباشید و بعد از استریل شدن و خاموش کردن لامپ وارد آن محل شوید.

نکته : استفاده از لامپ UV برای از بین بردن انواع ویروس ها و باکتری ها بسیار موثر است اما در مورد ویروس کرونا در حد یک نظریه است و 100 در صد نمی توان گفت که ویروس کرونا از بین خواهد رفت.

استریل سازی محیط برای از بین بردن ویروس کرونا با استفاده از فیلتر یو وی

استریل سازی محیط برای از بین بردن ویروس کرونا با استفاده از فیلتر یو وی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط