اجزاء دستگاه تصفیه آب UV

اجزاء دستگاه تصفیه آب UV

اشعه یو وی دستگاه تصفیه آب فرا بنفش ، نوعی از دستگاه تصفیه آب می باشد که علاوه بر وجود فیلترهای مختلف مانند فیلتر ممبران ، دارای محفظه ایی استیل بوده که در داخل آن از لامپی با تولید اشعه UV  استفاده شده است .

این لامپ در حقیقت همان فیلتر فرابنفش می باشد .یو وی، خاصیت گند زدایی و از بین بردن میکروب ها و آلایندگی هایی از نوع باکتری و ویروس را دارا می باشد و با تاباندن این اشعه به آب تصفیه شده در مراحل نهایی تصفیه ، هر نوع عوامل بیماری زا را از بین خواهد برد.

 آب با عبور از اطراف این لامپ، اشعه فرابنفش را جذب کرده و گندزدایی می‌شود  DNA باکتری‌ها، ویروس‌ها و سایر میکروارگانیسم‌های موجود در آب در اثر جذب انرژی اشعه فرابنفش ناشی از فیلتر UV تخریب شده و درنتیجه تمام میکروارگانیسم‌های خطرناک موجود در آب از بین رفته و از رشد و تکثیر مجدد آن ها جلوگیری می‌شود. فیلتر لامپ UV یک فیلتر بسیار موثر در گندزدایی و استریل کردن آب تصفیه ‌شده خروجی از دستگاه تصفیه آب خانگی است.

لامپ UV سیستم گندزدایی یک لامپ با توان ۶ W است که طول عمر بالایی دارد و هر گاه لامپ آن بسوزد باید فیلتر تعویض شود و محفظه بازتابنده فیلتر UV از جنس استیل ضد زنگ ساخته شده که در برابر اکسید شدن مقاوم است.

فیلتر uv در دستگاه تصفیه آب موجب گندزدایی آب خواهد شد. این فیلتر هیچگونه ضرری بر کیفیت آب نخواهد داشت و طعم و مزه آن را تغییر نمی دهد .

به علت اینکه این فیلتر با اشعه یو وی کار می کند ، پوست و چشم نباید در معرض مستقیم این اشعه قرار بگیرند . که این مسئله هم به دلیل اینکه فیلتر داخل محفظه مخصوص استیل می باشد ، منتفی است.

فیلتر یو وی داخل یک شیشه قرار گرفته و اطراف آن ها را هم محفظه ایی استیل پوشانده است که به این ترتیب اشعه UV به بیرون از محفظه نفوذ نمی تواند بکند .

آب از یک سمت این سیستم وارد قسمت استیل شده ، از محفظه ی شیشه ایی اطراف فیلتر به طور چرخشی عبور کرده و در معرض گندزدایی اشعه یو وی قرار گرفته و بعد از ضدعفونی آب با اشعه UV به طور کامل ، به بیرون از محفظه استیل هدایت خواهد شد .

اجزاء دستگاه تصفیه آب UV

اجزاء دستگاه تصفیه آب UV

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط