آشنایی با فیلتر ممبران تصفیه آب

آشنایی با فیلتر ممبران تصفیه آب

در دستگاه تصفیه آب فیلترهای مختلفی وجود دارند یکی از این فیلترها ، فیلتر ممبران است که فیلتر چهارم دستگاه تصفیه آب می باشد . در دستگاه های تصفیه آب با توجه به نوع دستگاه از فیلتر ممبران متفاوت استفاده می شود.

انواع فیلتر ممبران(بر اساس قطر منافذ) :

  • اولترافیلتراسیون(UF)

فیلترهای ممبران اولترافیلتراسیون انواعی از فیلتر های ممبران هستند که جنس الیافی دارند و در صنایعی مانند داروسازی و پزشکی مورد استفاده قرار می گیرند به دلیل اینکه در این صنایع کیفیت آب بسیار حائز اهمیت است. البته که از این فیلترها در دستگاه های تصفیه آب خانگی نیز استفاده می شود.(دقت این فیلتر ها یک صدم میکرون می باشد.)

  • میکروفیلتراسیون(MF)

از این نوع فیلتر های ممبران برای جلوگیری از ایجاد رسوب در سیستم های مختلف از جمله نانوفیلتراسیون ، میکروفیلتراسیون و اسمز معکوس استفاده می شود.(دقت این فیلترها از سه صدم تا ده میکرون می باشد.)

  • نانوفیلتراسیون(NF)

از این نوع فیلتر ها برای کاهش املاح و سختی آب استفاده می شود. این فیلتر ها راندمان مناسبی برای تصفیه را دارند و نکته قابل توجه آن این است که آب را بدون استفاد از مواد شیمیایی تصفیه می کنند و سختی آب را نیز کاهش می دهند.(دقت این فیلتر ها یک هزارم میکرون می باشد.)

  • اسمز معکوس(RO)

در دستگاه تصفیه کننده آب خانگی ، از ممبران اسمز معکوس استفاده می شود . از این فیلترها تنها آب اجازه گذر کردن دارد و همه ی املاح موجود در آب پشت فیلتر می مانند و نمی توانند از فیلتر عبور کنند .(دقت این فیلتر ها یک ده هزارم میکرون می باشد.)

فیلترهای ممبران بر اساس آب ورودی به دو بخش تقسیم می شوند :

  • فیلتر ممبران دریایی : برای دستگاه های تصفیه کننده آب دریایی از این نوع فیلترها استفاده می شوند.
  • فیلتر ممبران لب شور : آب های چاه و آب های شهری را این نوع فیلتر تصفیه می کند.
آشنایی با فیلتر ممبران تصفیه آب

آشنایی با فیلتر ممبران تصفیه آب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط