تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی

تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی

دستگاه تصفیه آب از فیلتر های مختلفی تشکیل شده است که هر فیلتر نقشی را بر عهده دارد و کار مخصوص به خود را انجام می دهد، سلامت فیلتر ها و کارکرد صحیحشان بسیار اهمیت دارد. پس از خرید دستگاه تصفیه آب تعویض فیلتر دستگاه باید طبق زمانبندی های مورد نظر حتما انجام گیرد.

ذکر این نکته مهم است که در ابتدای امر دستگاه تصفیه آب را آگاهانه خریداری کنید و از خدمات مشاوران در این امر بهره لازم را بگیرید. اصولا دستگاه های شش فیلتری عملکرد بهتری را نسبت به سایر دستگاه ها دارند و کیفیت آبی که در شش مرحله فیلتراسیون حاصل می شود بسیار بیشتر از دیگر دستگاه ها با تعداد فیلتر های کمتر است.

فیلتر های دستگاه تصفیه آب خانگی در صورتی که دستگاه مورد نظر شش فیلتری باشد به شرح زیر است:

فیلتر الیافی- فیلتر کربن گرانول-  فیلتر کربن بلاک- فیلتر ممبران- فیلتر پست کربن- فیلتر مواد معدنی

هر فیلتر کار مخصوص به خود را انجام می دهند و نقش مخصوص به خود را در سلامت آبی که تصفیه می شود ایفا می کند. اما فیلتر ممبران اصلی ترین و با اهمیت ترین فیلتر به کار رفته در دستگاه تصفیه آب می باشد.

اما جدا از تعداد فیلتر ها، کیفیت هر فیلتر نیز بسیار مهم است و مرغوبیت قطعات به کار رفته از جمله فیلتر ها بحثی نیست که بتوان به سادگی از آن گذشت.

به منظور حفظ سلامت دستگاه، برخی فیلترها باید در موعد مشخص تعویض گردند و نحوه ی تعویض آن ها نیز بسیار مهم است که باید انجام این کار را به متخصصان در این امر واگذار کنید و از اینکه خودتان فیلتر های دستگاه را تعویض کنید به طور جدی خودداری کنید. انجام خودسرانه این کار ممکن آسیب جدی به دستگاه وارد کند.

در هنگام خرید دستگاه از خدمات پس از فروش آن اطمینان حاصل کنید تا در صورت وقوع مشکل یا نیازبه تعویض فیلتر از متخصصان و پشتیبانان فنی در این زمینه بهره گیرید.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا آماده ارائه هر گونه خدمات برای دستگاه های تصفیه آب می باشد، برای آگاهی از محصولات و مشاوره لازم می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

تلفن ثابت: 65522923-021          همراه: 09122972091

مطالب مرتبط