خدمات پس از فروش و تعویض فیلترهای تصفیه آب

خدمات پس از فروش و تعویض فیلترهای تصفیه آب

فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی پس از مدتی استفاده نیاز به تعویض دارند و دیگر قادر به تصفیه نمی باشند. اگر به موقع تعویض نشوند باعث رشد باکتری ها و ویروس ها می شود و آب تولیدی از کیفیت نامطلوبی برخوردار می شود.

فیلتر مرحله اول : فیلتر الیافی (pp) باعث حذف ذرات معلق و درشت مانند گل و لای می شود که باید زود به زود تعویض شود. یعنی هر 3 ماه نیاز به تعویض دارد.

فیلتر مرحله دوم و سوم : فیلتر کربن اکتیو گرانول و فیلتر کربن بلاک باعث حذف رنگ، بو و مزه ی نامطبوع می شود و باید هر 9 ماه تعویض شود.

فیلتر مرحله چهارم : فیلتر ممبران اصلی ترین و مهم ترین فیلتر در تصفیه آب به روش اسمز معکوس به شمار می آید. میزان طول عمر این فیلتر با انجام تست TDS سنجیده می شود. البته طول عمر فیلتر ممبران به کیفیت آب منطقه و سختی آب نیز بستگی دارد و معمولا طول عمر این فیلتر از 15 ماه تا 18 ماه متغیر است. البته با تعویض به موقع فیلترهای پیش تصفیه، فیلتر ممبران تا 2 سال نیز عمر خواهد کرد.

فیلتر مرحله پنجم : فیلتر پست کربن وظیفه دارد تا طعم، بو و مزه آب را بهبود ببخشد و طول عمر این فیلتر معمولا بین 1 تا یک سال و نیم است.

فیلتر مرحله ششم : فیلتر مینرال وظیفه افزودن مواد معدنی مفید به آب را دارد و بهتر است که این فیلتر هم زمان با فیلترهای مرحله چهارم و پنجم تعویض شود یعنی هر یک سال.

فیلتر مرحله هفتم : فیلتر قلیایی وظیفه تنظیم PH آب را بر عهده دارد و طول عمر آن یک سال می باشد.

فیلتر مرحله هشتم : فیلتر اشعه UV برای کشتن میکروب ها و انواع ویروس ها مورد استفاده قرار می گیرد و فرآیند بسیار موثری دارد و تقریبا 99.99% موجودات زنده درون آب را از بین می برد. اشعه یو وی شامل یک لامپ جیوه معمولا 11 واتی در تصفیه آب های خانگی است و برای سلامتی هیچ خطری ندارد. عمر این فیلتر معمولا زیاد است و تا وقتی که لامپ آن نسوزد مورد استفاده قرار می گیرد و عمل تصفیه را به خوبی انجام می دهد. گاه عمر این فیلتر تا 3 سال هم می رسد.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا نمایندگی و ارائه دهنده دستگاه های تصفیه آب با بهترین کیفیت و بالاترین کارآیی آماده خدمت رسانی به شما مشتریان محترم در زمینه خدمات پس از فروش اعم از تعویض فیلتر و تعویض سایر قطعات دستگاه می باشد.

خدمات پس از فروش و تعویض فیلترهای تصفیه آب

خدمات پس از فروش و تعویض فیلترهای تصفیه آب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط