دستگاه تصفیه آب خانگی آرتک

دستگاه تصفیه آب آرتک

دستگاه تصفیه آب خانگی یکی از رایج ترین روش هایی است که امروزه خانواده ها برای حذف آلایندگی آب آشامیدنی مورد مصرفشان از آن استفاده می کنند. دستگاه تصفیه آب خانگی با برند های گوناگون در بازار موجود است یکی از برند های مرغوب دستگاه تصفیه آب خانگی آرتک است.

در دستگاه تصفیه آب خانگی آرتک از روش اسمز معکوس ro استفاده می شد. این دستگاه دارای شش فیلتر است که هر فیلتر به بهبود کیفت آب کمک می کند و با عبور آب از هر فیلتر مقداری از آلاینگی ها از آن جدا می شود. سه فیلتر اول مواد معلق مانند گلو لای، زنگ لوله، کلر و مشتقات کلر و … را از آب جدا می کنند. فیلتر چهارم که اصلی ترین فیلتر دستگاه نیز می باشد از یکه غشاء نیمه تراوا ساخته شده که باعث جداسازی و حذف مواد محلول در آب می شود. بعد از فیلتر چهارم آب در مخزن ذخیره می شود، هنگام باز کردن شیر مصرفی دستگاه تصفیه آب، آب از مخزن خارج شده و وارد فیلتر پنجم می شود، این فیلتر باعث حذف اثرات ناشی از ماندگاری آب در مخزن می شود و در اخر فیلتر ششم مواد معدنی از دست رفته را به آب می افزاید.

گاهی دستگه تصفیه آب با نام دستگاه تصفیه آب خانگی آرتک عرضه می شوند که نوع تقلبی محصول می باشند. برای اطمیانان از اصل بودن دستگاه حنما از مراکز معتبر و  متخصص خریداری فرمایید.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا آماده ارائه هر گونه خدمات برای دستگاه های تصفیه آب می باشد،

برای آگاهی از محصولات و مشاوره لازم می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

تلفن ثابت: 65522923-021          همراه: 09122972091 

مطالب مرتبط