فیلترهای صنعتی تصفیه آب

فیلترهای صنعتی تصفیه آب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا خط کاملی از سیستم های فیلتر آب صنعتی تک رسانه ای و چند رسانه ای را برای کاربردهای صنعتی ارائه می دهد که به طور خاص مطابق با شرایط و مقررات نهایی طراحی شده اند. این سیستم ها با توجه به کیفیت آب از جمله پیش تصفیه آب برای برنامه هایی مانند اسمز معکوس، اولترافیلتراسیون ، نانو فیلتراسیون، فیلتراسیون کارتریجی و دیونایزر ساخته شده اند.

انواع فیلترهای تک رسانه ای :

فیلتر کربن فعال (Activated Carbon Filter) : به طور خاص برای از بین بردن طعم، بو و بهبود وضوح آب طراحی شده است. کربن فعال نیز برای از بین بردن کلر و آلاینده های آلی بسیار عالی است.

فیلترهای انتراسیت (Anthracite Filters) : برای از بین بردن سیلیس بسیار خوب است. فیلترهای انتراسیت ایده آل برای برنامه های کاهش کدورت است .

فیلتر Ag Plus : تصفیه بی نظیر با بستر عمیق برای کاهش رسوب و مواد جامد معلق تا اندازه 3 میکرون می باشد.

نرم کننده آب با تبادل یونی : بهترین راه حل برای نرم کردن آب با تبادل مواد معدنی که باعث سخت شدن آب می شود، می باشد.

فیلتر شنی منگنز (Manganese Green Sand Fiters) : رسانه های ویژه فرآوری شده برای حذف آهن، منگنز و سولفید هیدروژن می باشد.

فیلترهای چند رسانه ای :

این فیلترها به صورت استوانه های بزرگ هستند که از مواد و لایه های مختلف از جمله فیلترهای تک رسانه ای به صورت سفارشی ساخته می شوند. از این فیلترها در مکان هایی که آب بسیار سخت است استفاده می شود. آب سخت حاوی مواد جامد معلق مانند گل و لای، خاک رس، لجن، جلبک و سایر مواد آلی است.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا تامین کننده انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی و عرضه انواع فیلترهای تصفیه آب خانگی  و صنعتی می باشد.

شما می توانید با کارشناسان ما در ارتباط بوده و از مزایای خرید استفاده نمایید.

تلفن : 65522963 – 65522923 – 021 همراه : 09122972091

مطالب مرتبط