فیلتر شنی تصفیه آب

فیلتر شنی تصفیه آب

فیلتر شنی به عنوان مرحله ی اول در دستگاه تصفیه آب جهت حذف مواد معلق آب مانند: شن، ماسه، گل و لای و… استفاده میشود. معمولا فیلتر های شنی به صورت استوانه ای شکل و تحت فشار  و با بدنه ای از جنس  استنلس استیل، کربن استیل یا frp  ساخته می شوند.

فیلتر های شنی تحت فشار قابلیت تحمل فشار تا 10بار را دارند و مجهز به شیر هواگیری و فشار سنج هستند. در فیلتر های شنی از 4 لایه سنگ سیلیس دانه بندی شده استفاده شده است. فیلترهای شنی با سه نوع شیر: دستی، نیمه ‌‌اتوماتیک و تمام اتوماتیک جهت شستشوی معکوس قابل ارائه هستند.

فیلتر های شنی دارای راهبردی ساده هستند و از دیگر مزایای آنها میتوان به سرعت بالا در تصفیه، هزینه پایین نگهداری، هزینه اولیه مقرون به صرفه و نیاز به فضای کم در نصب و بهره برداری اشاره کرد.

فیلتر های شنی برای تصفیه آب در استخر ها، تصفیه خانه های آب و فاضلاب، نیروگاه ها ، پالایشگاه و پتروشیمی و همچنین صنایع مختلفی همچون: صنایع شیشه، صنایع رنگ، صنایع غذایی، صنایع نساجی، صنایع شیمیایی، صنایع کاغذ سازی، صنایع فولاد و فلزات و … کاربرد دارد.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا آماده ارائه هر گونه خدمات برای دستگاه های تصفیه آب می باشد، برای آگاهی از محصولات و مشاوره لازم می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

تلفن ثابت: 65522923-021          همراه: 09122972091

  • فیلتر تصفیه زیر شن اکواریوم

مطالب مرتبط