تعویض فیلتر تصفیه آب

تعویض فیلتر تصفیه آب

هر فیلتر تصفیه اب باید در زمان مشخص شده تعویض گردد تا دستگاه بتواند به بهترین نحو عمل تصفیه آب را انجام دهد. در دستگاه تصفیه آب خانگی جهت تصفیه آب به طور کامل از شش فیلتر تصفیه استفاده می کنند. همچنین در صورت نیاز می توان دو فیلتر دیگر را نیز به دستگاه اضافه کرد.

در صورتی که فیلترها به موقع تعویض نشود قادر به تصفیه آب به طور کامل نخواهند بود.

فیلتر تصفیه اول که وظیفه ی جدا سازی مواد معلق مانند: گل و لای، زنگ لوله و .. را از آب دارد، در مدت زمان کمتری باید تعویض شود. بسته به سختی آب زمان تعویض فیلتر اول بین 1 تا 3 ماه است که با تغییر رنگ فیلتر قابل تشخیص است.

فیلتر تصفیه دوم و سوم به طور هم زمان هر 6 ماه نیاز به تعویض دارند. فیلتر تصفیه چهارم که ممبران نام دارد قلب اصلی دستگاه به شمار می رود و باعث جداسازی مواد محلول از آب می شود زمان تعویض آن هر 18 ماه است. فیلتر پنجم وظیفه از بین بردن اثرات ناشی از ماندگاری آب در مخزن را بر عهده دارد و فیلتر تصفیه ششم نیز مواد معدنی مورد نیاز بدن انسان را به آب می افزاید. زمان تعویض هر دو فیلتر پنجم و ششم یک سال است.

پیشنهاد ما این است که جهت تعویض فیلتر تصفیه حتما با مرکز پشتیبانی دستگاه تماس بگیرید زیرا که ممکن است خودتان در هنگام تعویض به دستگاه آسیب برسانید.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا آماده ارائه هر گونه خدمات برای دستگاه های تصفیه آب می باشد،

برای آگاهی از محصولات و مشاوره لازم می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

تلفن ثابت: 65522923-021          همراه: 09122972091   

مطالب مرتبط