فیلتر قلیایی پیور پرو PurePro

فیلتر قلیایی پیور پرو PurePro :

فیلتر قلیایی RO، آب اسیدی را به یک آب یونیزه شده با قلیایی کامل تبدیل می کند. فیلتر قلیایی پیور پرو به سادگی مواد معدنی مانند کلسیم یونیزه شده، منیزیم، سدیم، یون پتاسیم را که در هنگام تصفیه آب از آن جدا می شوند را به آن باز می گرداند. آب قلیایی تولید می کند و سطح PH را تنظیم می کند. مقدار PH آب باید حدود 8 تا 9.5 باشد.

آب قلیایی Ph آب را متعادل می کند و به حداقل رساندن نوسانات PH کمک می کند.

آب آشامیدنی اسیدی را به آب یون کلسیم قلیایی تبدیل می کند.

این یون های کلسیم طبیعی، منیزیم، سدیم، یتاسیم توسط بدن قابل جذب هستند.

این ماده به راحتی در بدن جذب می شود زیرا دارای مولکول های ساختاری کمتری است که به بدن کمک می کند آب بیشتری مصرف کند و آب سریع از دست رفته را دوباره پر کند.

آب را تمیز و سالم تر می کند.

این فیلتر برای رشد مناسب انسان، مواد معدنی بهداشتی مانند کلسیم، منیزیم، پتاسیم و سایر مواردی که به راحتی در بسیاری از آب های معدنی طبیعی یافت می شود را به آب اضافه می کند.

عمدتا با سیستم های RO برای تکمیل کیفیت تصفیه مطلق آنها نصب شده است.

مشخصات فنی :

  • قطر : 53*254 میلی متر
  • حداکثر سرعت جریان : 250 لیتر در 24 ساعت
  • حداکثر فشار : 6 بار
  • حداکثر دما : 51 درجه سانتیگراد
  • تعادل PH : 8 تا 9.5

آب قلیایی پس از فیلتر قلیایی PurePro دارای نسبت های معدنی کاملاً متعادل برای رشد سالم بدن انسان است. فیلتر قلیایی ، آب RO اسیدی را به یک آب قلیایی طبیعی کامل تبدیل می کند. این باعث کاهش اسیدیته در بدن شده و باعث ایجاد یون های کلسیم ، منیزیم ، سدیم و پتاسیم طبیعی می شود که 100٪ در بدن قابل جذب است.

بدن ما باید pH خون 7.36 تا 7.44 داشته باشد.

با توجه به سبک زندگی مدرن و مصرف گوشت ، لبنیات ، قهوه و قندهای فرآوری شده ، اینها خاکستری اسیدی در بدن ایجاد می کنند. حتی آبی که می نوشیم می تواند اسیدی باشد و به تلاشهای بدن برای حفظ مقدار طبیعی pH آن افزوده می شود.

علائم معمول خون اسیدی می تواند شامل موارد زیر باشد:
  • انرژی کم
  • اضافه وزن
  • هم ضعیف
  • درد و دردها

بعضی از متخصصان حتی فراتر می روند که بدن قلیایی ممکن است اجازه ندهد بیماری های دژنراتیو از جمله سلول های سرطانی به آسانی در بدن اسیدی شکل بگیرد.

با ترکیب تغییر در رژیم غذایی و نوشیدن آب با مقدار pH مشابه با مقدار خون ایده آل می تواند منجر به سلامتی بهتر شود.

فیلتر قلیایی پیور پرو PUREPRO

فیلتر قلیایی پیور پرو PUREPRO

شما عزیزان می توانید از طریق راه های ارتباطی ذیل با کارشناسان مجرب شرکت کاسپین ارتباط عرشیا در ارتباط و نیز جهت سفارش و خرید آنلاین محصولات به سایت www.shopccra.com مراجعه نمایید.

تلفن: ۶۵۵۲۲۹۲۳ – ۶۵۵۲۲۹۶۳(۰۲۱)   همراه: ۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ – ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰

مطالب مرتبط