قیمت فیلتر تصفیه آب

قیمت فیلتر تصفیه آب

دستگاه های تصفیه آب باتوجه به نوع آن ها دارای فیلتر های گونانی هستند. یک دستگاه تصفیه آب مرغوب از شش فیلتر تصفیه آب جهت تولید آب سالم تشکیل شده است. همچنین بر روی این  دستگاه قابلیت قرار گیری دو فیلتر دیگر در صورت تمایل افراد وجود دارد.

هر فیلتر تصفیه آب دارای کاربرد خاص خود است. قیمت های فیلتر تصفیه آب باتوجه به نوع آن ها متفاوت است. در دستگاه های تصفیه اب با روش ro از شش فیلتر مجزا که داخل هوزینگ هایی قرار میگیرند وجود دارد. فیلتر تصفیه آب اول باید دارای هوزینگ شفافی باشد زیرا این فیلتر وظیفه جداسازی مواد معلق شامل گل و لای را دارد و باید در مدت زمان 1 تا 3 ماه بسته به سختی آب که با تغییر رنگ فیلتر مشخص می شود، تعویض شود.

فیلتر دوم و سوم که باعث حذف کلر و مشتقات آن از آب می شود هر 6 ماه فیلتر چهارم که اصلی ترین فیلتر دستگاه است و جهت جداسازی املاح محلول از اب تعبیه شده است هر 18 و فیلتر پنجم وششم هر یکسال نیاز به تعویض دارند.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا آماده ارائه هر گونه خدمات برای دستگاه های تصفیه آب می باشد، برای آگاهی از محصولات و مشاوره لازم می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

تلفن ثابت: 65522923-021          همراه: 09122972091   

مطالب مرتبط