فیلتر کربن فعال گرانول خانگی هوزینگی ارگانیک

فیلتر کربن فعال گرانول خانگی هوزینگی ارگانیک

ارگانیک یکی از معتبرترین تولید کنندگان فیلترهای تصفیه آب خانگی است که انواع متنوعی از فیلترها را با کیفیت بسیار بالا طراحی و تولید می کند.

این کمپانی با بهره گیری از متخصصین و طراحان بسیار متبحر و با تجربه، فیلترهای مرغوبی را تولید می کند که در بازار تصفیه آب شناخته شده و پر فروش هستند.

فیلتر کربن فعال گرانول خانگی هوزینگی ارگانیک محصولی از کشور تایوان است و به دلیل رعایت نکات ایمنی و بهداشتی در ساخت، این فیلتر موفق به اخذ تاییدیه از استانداردهای جهانی WQA، FDA، NSF و SGS شده است.

دارا بودن نشان های برتر از استانداردهای ذکر شده، می تواند تضمینی بسیار قابل اطمینان در جهت سلامت و کیفیت این محصول باشد.

این فیلتر شامل یک جداره است که محل ورود و خروج آن با سایر فیلترها متفاوت است.

به همین دلیل جهت قرارگیری فیلتر کربن فعال گرانول در دستگاه متفاوت با سایر فیلترهای کارتریجی است و اگر برعکس نصب شود راندمان تصفیه آب به هم می خورد.

بنابراین پیشنهاد می شود اگر با دستگاه تصفیه آب آشنایی ندارید نصب این فیلتر را به متخصص بسپارید.

کربن به کار برده شده در این فیلتر به شکل پودری در آمده است و تحت فرآیندهای خاص فیزیکی و شیمیایی فعال شده است.

این کربن ها با قدرت جاذب بسیار بالا انواع مواد شیمیایی موجود در آب مانند کلر، تری هالومتان ها، استیک اسیدها و همچنین طعم و مزه نامطبوع آب را از بین می برد.

فیلتر کربن فعال گرانول خانگی هوزینگی ارگانیک قابلیت تصفیه 2500 گالن آب را دارد، پس از آن معمولا دانه های کربن فعال اشباع شده و قابلیت تصفیه آب را ندارند.

به همین دلیل پیشنهاد می شود هر شش ماه الی نه ماه یک بار این فیلتر را تعویض نمایید.

فیلتر کربن فعال گرانول خانگی هوزینگی ارگانیک

فیلتر کربن فعال گرانول خانگی هوزینگی ارگانیک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط