فیلتر کربن بلاک 2500 گالن خانگی آکوا

فیلتر کربن بلاک 2500 گالن خانگی آکوا

کربن بلاک سومین فیلتر اصلی دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس است و به دلیل وظیفه مهمی که در دستگاه و فیلتراسیون آب دارد، انتخاب نوع بهترین آن می تواند اثرات مثبتی را در عملکرد هرچه بهتر دستگاه بگذارد.

فیلتر کربن بلاک قبل از ممبران نصب می شود و آب خروجی از آن مستقیما وارد فیلتر ممبران می شود.

به همین دلیل این فیلتر باید با دقت بالا کلیه ذرات معلق و کلر موجود در آب را حذف کند.

فیلتر کربن بلاک 2500 گالن خانگی آکوا از فیلترهای استاندارد و با کیفیت تایوانی است و جزء محصولات تصفیه آب پرفروش و پر طرفدار می باشد.

کمپانی آکوا (aqua) به عنوان سازنده این محصول یکی از خوش آوازه ترین سازندگان محصولات تصفیه آب است و سابقه طولانی در زمینه طراحی و ساخت دستگاه و فیلترهای تصفیه آب خانگی دارد.

این فیلتر متشکل از بلوک های کربن با ساختاری بسیار متخلخل است و به دلیل سطح تماس گسترده تری که با آب نسبت به دانه کربن فعال گرانول دارد.

از دقت بیشتری در حذف املاح شیمیایی برخوردار است. در واقع این فیلتر آلاینده های شیمیایی به جا مانده از فیلتر مرحله دوم را حذف می کند و آب را به لحاظ شیمیایی برای ورود به ممبران آماده می کند.

کارتریج این فیلتر نیز به صورت یک صافی عمل می کند و با دقت بالا ذرات معلق احتمالی موجود در آب را حذف می کند.

فیلتر کربن بلاک 2500 گالن خانگی آکوا به دلیل کیفیت بسیار بالا و استفاده از متریال درجه یک در ساخت توانسته است تاییدیه بین المللی از سازمان WQA را دریافت کند.

این خود نشانگر سلامت و کیفیت محصول است و مصرف کننده می تواند با خیال راحت از این فیلتر بهره ببرد.

فیلتر کربن بلاک 2500 گالن خانگی آکوا

فیلتر کربن بلاک 2500 گالن خانگی آکوا

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط