انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب

انواع فیلترهای دستگاه تصفیه آب

در دستگاه های تصفیه آب خانگی از انواع فیلترهای تصفیه آب، جهت سالم سازی آب بطور کامل استفاده شده است. هریک از فیلترهای تصفیه آب که در دستگاه تصفیه آب به کار رفته شده توانایی جداسازی بخش مشخصی از آلایندگی های آب را دارد. که در نهایت به تولید آب سالم و بهداشتی منجر می شود.

دستگاه های تصفیه آب خانگی زیرسینکی که در آن ها از روش اسمز معکوس استفاده شده است از شش فیلتر اصلی تشکیل شده است که قابلیت افزودن دو فیلتر دیگر نیز وجود دارد.

فیلتر تصفیه آب اول پروپلین می باشد که باعث حذف مواد معلق مانند گل و لای از آب می شود. فیلترتصفیه آب دوم و سوم مکمل هم هستند، کلر و مشتقات آن را از آب جدا می کنند. مهمترین فیلتر تصفیه آب، فیلتر ممبراین می باشد که مواد محلول از آب را جدا کرده و فیلتر می کند. آب بعد از عبور از این فیلتر عاری از هرگونه آلودگی می شود. سپس آب در مخزن دستگاه تصفیه آب ذخیره می شود، هنگامی که شیر آب جهت مصرف باز شود، آب از مخزن وارد دو فیلتر آخر می شود که فیلتر پنجم اثرات ناشی از ماندگاری آب در مخزن را ازبین برده و فیلتر اخر مواد معدنی مورد نیاز بدن انسان را به آب می افزاید.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا ارائه دهنده انواع دستگاه های تصفیه آب اصلی با برندهای معتبر می باشد. که بر روی دستگاه، ساخت تایوان، توسط شرکت سازنده حک شده است. این شرکت آماده هرگونه خدمات برای دستگاه های تصفیه آب از قبیل: نصب و راه اندازی، تعویض فیلتر رایگان و … می باشد،

برای آگاهی از محصولات و مشاوره می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

تلفن ثابت: 65522923-021          همراه: 09122972091

مطالب مرتبط