بهترین روش برای تصفیه آب یخچال

امروزه بسیاری از یخچالهایی که به بازار آمده اند دارای آبسرد کن و یا مخزن آب سرد در داخل خود هستند که همیشه و در هر لحظه آب لوله کشی را خنک کرده و در اختیار خانواده قرار می دهد. یخچالهای ساید بای ساید داری فیلتر تصفیه کننده آب هستند که می بایست به طور مرتب تعویض شود و برخی از آنها نیز هیچ فیلتری برای تصفیه آب ورودی به مخزن آب سرد ندارند و به طور مستقیم آب ورودی از شبکه لوله کشی را در مخزن خود خنک می کنند.

به هر حال اگر یخچال شما جزء آن دسته از مدل هایی است که فیلتر تصفیه کننده آب ندارد ، بهتر است فکری برای آن بکنید و اگر هم یخچال شما دارای فیلتر است ، شاید وقت آن رسیده که روش های تصفیه آب آن را ارتقا دهید.

روش اول تصفیه آب یخچال : انشعاب از دستگاه تصفیه آب خانگی

چنانچه در منزل خود یک دستگاه تصفیه آب خانگی دارید ، می توانید به وسیله یک شلنگ مخصوص ، یک انشعاب از دستگاه تصفیه آب خود به ورودی آب یخچال متصل نمایید و خیال خود را راحت کنید. به این ترتیب همیشه آب تصفیه شده وارد یخچال شما خواهد شد و می توانید مطمئن باشید که آب ورودی به یخچال ساید بای ساید شما با دقت بسیار بالایی تصفیه خواهد شد.

در واقع با این روش ، آب ورودی به یخچال در 5 مرحله تصفیه خواهد شد و کلیه ناخالصی های محلول و معلق از آن حذف خواهند شد. اگر از این روش استفاده می کنید دیگر نیازی به فیلتر یخچال نخواهید داشت.

روش دوم تصفیه آب یخچال : استفاده از کامل ترین فیلتر تصفیه آب یخچال

اما اگر به دنبال یک روش ساده ، ارزان و در عین حال موثر هستید بهتر است جستجو را متوقف کنید! چرا که قصد داریم یکی از بهترین و کامل ترین فیلترهای تصفیه آب یخچال را به شما معرفی کنیم.

فیلتر تصفیه آب یخچال آکواجوی ، بدون شک نمونه ای منحصر به فرد در طراحی سیستم های تصفیه آب خانگی است.

این فیلتر کوچک در واقع ترکیبی از سه مرحله تصفیه آب است

مرحله اول : فیلتر الیافی

در قسمت اول فیلتر ، الیاف فشرده مصنوعی از جنس پلی پروپیلن قراردارند. آب با عبور از این قسمت زلال و شفاف می شود و کلیه ناخالصی های معلق در آب نظیر گل و لای ، شن و ماسه ، زنگ لوله ها و … از آب ورودی به یخچال حذف می شوند و آب زلال و شفاف می شود

مرحله دوم: فیلتر کربن

در قسمت میانی ، الیاف بسیار ظریف کربن قرار دارند. در واقع کربن به صورت الیاف درآمده است تا سطح تماس آن با آب بیشتر شود. رنگ ، طعم و بوی نامطبوع ، گازهای شیمیایی محلول و از همه مهمتر کلر موجود در آب به این ترتیب جذب کربن می شوند و از آب ورودی به یخچال حذف خواهند شد.

مرحله سوم : اولترافیلتراسیون (UF)

فن آوری UF یکی از موثر ترنی فن آوری های تصفیه آب خصوصا در حذف میکروارگانیزم های بیماری زا است. در واقع فیلترهایUF به روش فیزیکی و بدون اضافه کردن مواد شیمیایی به آب ، کلیه باکتریها ، ویروس ها ، انگل ها و عوامل بیماری زای معلق در آب را حذف می کنند. در آخرین قسمت از فیلتر تصفیه آب یخچال آکواجوی ، اب کاملا استریل و عاری از هرگونه میکروب و باکتری می گردد.

به این ترتیب فیلتر تصفیه آب یخچال آکواجوی در واقع یک دستگاه تصفیه آب سه مرحله ای است که در یک فیلتر کوچک خلاصه شده است.

نصب این فیلتر نیز بسیار ساده است. کافی است براکت (گیره نگهدارنده) را در محل مناسب نصب کرده و فیلتر را درون آن قرار دهید. سپس از آب لوله کشی ساختمان یک انشعاب به ورودی آن متصل کنید و خروجی آن را نیز با یک شلنگ به ورودی آب یخچال متصل کنید. حالا می توانید از آب تصفیه شده و سالم بهره مند شوید.

Many of the refrigerator that have come into the market
With cooling water or cold water in your tank are always and at every moment of cool tap water
And the family does. Side by side refrigerator water filter are significant and should be replaced regularly
And some of them do not have any filters for water entering the hot water tank
And directly piped water network in your tank to cool.
However, if your fridge is one of those models that do not filter water purifier,
It is better to do something about it and if your fridge has a filter, maybe it is time to upgrade its water treatment methods.
The first method of Glacier Water: Splits from Domestic Water Purifier
If your house a home water purifier, you can by a special hose, a tributary of the Water Refrigerator Water Filter incoming attach to your imagination ease.به این .
In this way, the water will be treated in a refrigerator at 5 levels of dissolved and suspended all of its impurities removed. If you use this method, no need to filter the fridge again.
The second method of Glacier Water: The most complete refrigerator water filter
But if you are looking for a simple, inexpensive, yet effective search, you better stop! Why we are one of the best and most complete refrigerator water filters will introduce you to them.
Kvajvy refrigerator water filter is undoubtedly a unique example in the design of domestic water treatment systems.
The small filter is actually a combination of three water treatment
First stage: the filter fibers
First, filtering, compression, synthetic polypropylene fibers located.
Second stage: Carbon Filter
In the middle, the carbon fibers are very delicate. In fact, carbon fiber has been more contact with the water.
Step Three: Ultrafiltration (UF)
UF technology is one of the most effective water purification technologies Terni, especially in the elimination of pathogenic microorganisms. The UF filters and physical methods without adding chemicals to the water, all the bacteria, viruses, parasites and pathogens suspended in the water are removed. In the last part of Kvajvy refrigerator water filter, water is completely sterile and free of germs and bacteria.
Thus Kvajvy refrigerator water filter is actually a three-stage water purifier in a small filter outlined.
This filter is very easy to install. Simply bracket (clamp) on the right placement of the filter inside it. Then the water plumbing connected to the input and output of a split it with a hose connected to the water inlet of a refrigerator. Now you can get safe water

Bsrdkn, ultrafiltration (UF), Ykhchal, water treatment design water purification systems, water filter Ykhchal, Alyafy, housework filter refrigerator water filter purifier filter Kvajvy, Krbn, filter water, filtered cold water tank Ykhchal,

مطالب مرتبط