کار فیلتر الیافی دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

کار فیلتر الیافی دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

در این مطلب درباره ی فیلتر الیافی دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی اطلاعاتی به دست می آوریم و آن را مورد بررسی قرار می دهیم .

فیلتر الیافی چیست ؟ فیلتر الیافی اولین فیلتر تعبیه شده در دستگاه تصفیه آب می باشد . عملکرد فیلتر الیافی دستگاه تصفیه آب به چه صورت است ؟ فیلتر الیافی دستگاه تصفیه آب به حذف مواد درشت موجود در آب می پردازد و این مواد را از آب حذف می کند .

مواد درشت موجود در آب به چه موادی گفته می شود ؟ به موادی که بزرگ تر از 5 میکرون باشند ، مواد درشت گفته می شود که این مواد عبارتند از شن و ماسه ، گل و لای ، خاک و لجن و سایر موارد .

فیلتر الیافی چه ساختاری دارد و جنس آن از چیست ؟ فیلتر الیافی استوانه ای شکل است و از الیاف پلی‌پروپیلن که به دور یک استوانه ی کوچک در هم تنیده شده اند ، تشکیل شده است .

ضخامت لایه های پلی‌پروپیلنی فیلتر الیافی از درون به بیرون افزایش پیدا می کند . یعنی لایه های درونی ضخامت بیشتری نسبت به لایه های درون دارند . هر چه ضخامت فیلتر بیشتر باشد ، ظرفیت جذب گل و لای و مواد درشتی که در آب موجود است ، افزایش پیدا می کند .

فیلترهای الیافی دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی دارای ارتفاع 20 اینچی هستند برخلاف فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی که 10 اینچی می باشند .

به فیلترهایی که قطر 4 اینچی داشته باشند ، فیلترهای جامبو گفته می شود . فیلترهای الیافی دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی نیز دارای قطر 4 اینچی می باشند .

زمان تعویض فیلترهای الیافی چه موقع است ؟ طول عمر این فیلتر سه ماه است و پس از گذشت این مدت زمان باید تعویض شود .

کار فیلتر الیافی دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

کار فیلتر الیافی دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط