کاربرد فیلترهای پلی استر در سیستم های تصفیه آب

کاربرد فیلترهای پلی استر در سیستم های تصفیه آب

فیلتر پلی استر از جنس پلاستیک با عنوان پلی استر است و یکی از فیلترهای نوین و پر مصرف در برخی از سیستم های تصفیه آب می باشد.

فیلتر پلی استر همانند فیلتر الیافی وظیفه دارد تا کدورت آب را از بین ببرد، اما فیلتر الیافی تنها قابلیت تصفیه حجم معینی از آب را دارد، اما فیلتر پلی استر حتی تا صدها بار قابلیت شستشو و استفاده مجدد دارد.

در واقع می توان پس از تمیز کاری فیلترهای پلی استر مجددا از آنها استفاده کرد.
در مواقعی که حجم گل و لای درون آب از حد مجاز بیشتر باشد فیلتر الیافی با سرعت بیشتری کارایی خود را از دست داده و تعویض زود هنگام آن می تواند هزینه های نگهداری از دستگاه تصفیه آب را بالاتر ببرد.

به همین دلیل از فیلتر پلی استر قبل از فیلتر الیافی استفاده می کنند. آب ابتدا با ورود به این فیلتر حجم کثیری از گل و لای و زائدات درون خود را از دست می دهد و طول عمر فیلتر الیافی را بیشتر خواهد کرد.

از آنجایی که آب ورودی به منازل تصفیه شده است و معمولا گل و لای کمتری دارد و شفاف تر است در دستگاه های تصفیه آب خانگی از فیلترهای پلی استر استفاده نمی شود و همان فیلتر الیافی برای تصفیه آب کافی است.

از فیلتر پلی استر معمولا در انواع پیش تصفیه ها و رسوب گیرهای آب چاه، رودخانه ها، برکه و در مواقعی که به صورت مستقیم از آب استفاده می شوند، می توان بهره برد.

این فیلترها از سطوح نازکی از جنس پلی استر ساخته شده اند و ممکن است برخورد ذرات شن و ماسه به سطوح این فیلتر سبب پارگی آن شود، به همین دلیل اگر سیستم تصفیه آب مجهز به فیلتر توری باشد می توان این فیلتر را بعد از فیلتر توری در دستگاه قرار داد.

کاربرد فیلترهای پلی استر در سیستم های تصفیه آب

کاربرد فیلترهای پلی استر در سیستم های تصفیه آب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط