پیش تصفیه در ورودی ساختمان ها

پیش تصفیه در ورودی ساختمان ها

امروزه انواعی از دستگاه های مختلف در خانه ها مورد استفاده قرار می گیرد که پایه و اساس عملکرد و کار آن ها با آب می باشد. مانند ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، آب گرم کن، پکیج و رادیاتور و غیره. در صورتی که سختی آب ورودی به ساختمان ها دارای سختی بالایی است و رسوبات و آلاینده های موجود در آب می توانند در این دستگاه ها تشکیل رسوب بدهند و سبب بروز مشکلاتی شوند. برای مثال در دستگاه های گرمایشی مثل پکیج و آب گرم کن، رسوبات آهکی و سختی موجود در آب در جداره لوله های این دستگاه ایجاد رسوب کرده و علاوه بر اینکه قطر لوله ها را کاهش داده ، سبب افت فشار نیز می شود و به عنوان عایق باعث بالا رفتن میزان انرژی مصرفی خواهد شد. همچنین کلر موجود در آب در هنگام استحمام آزاد می شود و وارد ریه ها می شود و ترکیب کلر با مواد شوینده در ماشین لباسشویی و ظرفشویی باعث کاهش عملکرد آن ها خواهد شد.

نصب سیستم های تصفیه آب برای هریک از این دستگاه ها هزینه بر می باشد و همچنین باعث اشغال فضای بیشتر خواهد شد. از این رو استفاده از فیلترهای پیش تصفیه در آب ورودی منازل و یا آب ورودی ساختمان ها بسیار مناسب می باشد. انواع مختلفی از پیش تصفیه ها وجود دارد و هرچه تعداد این پیش تصفیه ها در ورودی ساختمان بیشتر شود، آب ورودی به خانه ها با کیفیت تر خواهد بود.

البته از دستگاه های تصفیه آب خانگی زیر سینکی می توان علاوه بر تصفیه آب آشامیدنی ظرفشویی، برای تصفیه آب یخچال، آکواریوم و لباسشویی نیز استفاده کرد.

سایز فیلترهای پیش تصفیه در ورودی ساختمان ها نسبت به تصفیه آب های خانگی بزرگتر می باشد تا بتوانند حجم بیشتری از آب را تصفیه کنند. معمولا در پیش تصفیه های ورودی ساختمان از فیلتر الیافی پلی پروپیلن استفاده می گردد و این فیلتر قادر به حذف تمامی ذرات معلق موجود در آب می شود. برای عملکرد بهتر و افزایش کیفیت آب ورودی می توان از فیلترهای پیش تصفیه دیگری چون فیلتر کربن پودری، فیلتر توری و فیلتر پلی استر بهره برد.

یکی از مدل های پیش تصفیه ورودی ساختمان، پیش تصفیه سوفیلتر جامبو است که بسیار با کیفیت و مناسب می باشد.

پیش تصفیه در ورودی ساختمان ها

پیش تصفیه در ورودی ساختمان ها

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط