وظیفه فیلتر اکسیژن ساز دستگاه تصفیه آب

وظیفه فیلتر اکسیژن ساز دستگاه تصفیه آب

دستگاه تصفیه آب خانگی شش مرحله ای بر پایه 6 فیلتر ساخته شده ونیمه صنعتی نیز پنج مرحله ای است اما با این حال فیلترهای مکملی نیز وجود دارند که استفاده از آن ها در دستگاه تصفیه آب موجب افزایش کیفیت آب مصرفی و حتی به جلوگیری از بیماری ها و سلامت بدن کمک می کند.

یکی از این فیلترهای کمکی اکسیژن ساز (انرژی ساز) است. این فیلتر از مواد بیو سرامیکی ساخته شده و موجب شکستن ساختار مولکولی آب می شود.

فیلتر انرژی زا مقادیر زیادی اکسیژن به درون آب آزاد می کند که این اکسیژن منبع لازم را برای سوخت و ساز بدن فراهم می کند.

 با افزایش میزان اکسیژن در آب  قدرت جذب اکسیژن توسط بدن افزایش می یابد و همچنین سوخت و ساز بدن نیز بالا می رود عملکرد سیستم عصبی بهبود پیدا می کند و باعث شادابی و نشاط می شود.

علاوه بر این ویژگی ها افزایش سوخت و ساز بدن برای افراد چاقی که رژیم غذایی دارند و ورزش می کنند سبب کاهش وزن و چربی سوزی در بدن می شود. در عملکرد این فیلتر هیچ گونه فرآیند شیمیایی یا اشعه برای شکست مولکول های آب صورت نمی گیرد این کار به وسیله مواد بیوسرامیکی موجود در فیلتر انجام می شود.

 این فیلتر به شکل کپسولی متشکل از مواد بیوسرامیکی می باشد که درون چند لوله باریک تر جهت شکست مولکول آب  ساخته شده است و با بازتاب مواد بیوسرامیکی مولکول آب شکسته می شود که هیچ ضرری برای بدن ندارد و موجب افزایش چشم گیر اکسیژن آب می شود.

از جمله فواید این فیلتر: شفافیت پوست, تقویت سیستم ایمنی و بهبود عملکرد اعصاب، افزایش جذب اکسیژن در بدن در نتیجه افزایش سوخت و ساز بدن، موجب چربی سوزی و در نتیجه لاغری می شود.

همچنین نصب این فیلتر بسیار راحت بوده و به وسیله یک ورودی و خروجی در آخرین مرحله دستگاه تصفیه نصب شده و زمان تعویض آن بعد از یکسال می باشد اگر به موقع تعویض نشود موجب می شود شرایط برای رشد باکتری ها فراهم  شود که این امر خطرناک است.

وظیفه فیلتر اکسیژن ساز دستگاه تصفیه آب

وظیفه فیلتر اکسیژن ساز دستگاه تصفیه آب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط