واحدهای بستر فیلتر کربن تصفیه آب صنعتی

واحدهای بستر فیلتر کربن تصفیه آب صنعتی

جذب سطحی کربن روشی نوین جهت تصفیه فاضلاب در تصفیه خانه ها می باشد. در واقع جذب سطحی کربن روشی جهت جداسازی ترکیبات مواد شیمیایی نظیر کلر، تری هالومتان ها، سولفیدها و نیتروژن می باشد. در تصفیه فاضلاب از چند نوع تماس مختلف کربن فعال در جهت حذف آلایندها استفاده می کنند.

ستون های جریان بالارو :

در ستون هایی که جریان آب در آنها رو به بالا می باشد، سیال از قسمت قاعده ی ستون به سمت بالا حرکت می کند. طی گذر آب در حالی که ذرات کربن آلاینده ها را حذف می کنند، چگالی ظاهری کربن نیز افزایش پیدا می کند. در این روش در پساب خروجی مقدار دانه های ریز کربن بیشتر دیده می شود به این دلیل که جریان رو به بالا کربن را فشرده نمی کند بلکه سبب گستردگی آن می شود. با گستردگی ذرات کربن، ذرات بسیار ریزتری تولید می شوند و امکان فرار این ذرات ریز با گستردگی بستر فراهم می شود.

ستون های جریان پایین رو :

ستون های جریان پایین رو به طور معمول شامل دو و یا سه ستون کربن می باشند. این ستون ها به صورت متوالی در کنار یکدیگر کار می کنند. یکی از مزیت های این نوع از مخازن کربن این است که جذب سطحی کربن و صاف کردن مواد معلق در یک مرحله صورت می گیرد. البته جریان پایین رو در این مخازن سبب تجمع مواد معلق بر روی سطح تماس می شود و در نتیجه نیاز فیلتر به پس شویی بالاتر می رود.

بستر های ثابت :

در بستر ثابت تماس دهنده کربن مانند حالت جریان رو به پایین ثابت می ماند. بسترهای ثابت سبب می شوند تا ذرات جامد جدا شده و در مخزن تجمع پیدا کنند. به طور معمول در بسترهای ثابت جهت جلوگیری از کاهش تجمع ذرات در پایین مخزن از جریان پایین رو استفاده می کنند.

واحدهای بستر فیلتر کربن تصفیه آب صنعتی

واحدهای بستر فیلتر کربن تصفیه آب صنعتی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط