هوزینگ 20 اینچ جامبو تانک پک

هوزینگ 20 اینچ جامبو تانک پک

تانک پک (tank pac) یکی از برندهای سازنده انواع قطعات و تجهیزات مربوط به دستگاه های تصفیه آب خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی است. البته این کمپانی علاوه بر موارد ذکر شده دستگاه های تصفیه آب را با ظرفیت های مختلفی تولید می کند. این برند از معروف ترین و معتبرترین سازندگان سیستم های تصفیه آب می باشد. تانک پک برندی تایوانی است و در ساخت محصولات خود از بهترین و با کیفیت ترین قطعات و مواد اولیه استفاده می کند.

هوزینگ 20 اینچ جامبو تانک پک یکی از قطعات مورد استفاده در دستگاه های تصفیه آب صنعتی است. محفظه فیلتر که معمولا با نام هوزینگ شناخته می شوند قطعاتی استوانه ای شکل هستند که دارای در پوش می باشند. این قطعه وظیفه دارد تا فیلتر مورد استفاده در دستگاه تصفیه آب را در خود جای دهد. در واقع با قرار گرفتن فیلتر پیش تصفیه در این محفظه آب در ابتدا از ورودی این هوزینگ وارد شده و پس از عبور از مراحل تصفیه از خروجی هوزینگ خارج می شود.

این هوزینگ به رنگ آبی و از نوع مات می باشد. به همین علت در اکثر موارد برای قرار دادن فیلتر کربن اکتیو گرانول و کربن بلاک 20 اینچ جامبو از آن استفاده می کنند.

کیفیت هوزینگ تصفیه بسیار مهم است. زیرا آب در حال جریان درون دستگاه با هوزینگ ارتباط مستقیم دارد به همین علت اگر هوزینگ از مواد نامرغوب ساخته شده باشد می تواند کیفیت آب را پایین بیاورد. هوزینگ 20 اینچ جامبو تانک پک از مواد اولیه درجه یکی ساخته شده است و پلاستیک مورد استفاده در ساخت این هوزینگ استانداردfood grade  را دارا می باشد. پوسته این هوزینگ به نحوی ساخته شده است که باکتری ها و جلبک ها قادر به رشد و تکثیر در آن نمی باشند.

این هوزینگ در برابر فشار بالای آب از مقاومت بسیار خوبی برخوردار است و برای حجم بالای آب ورودی در دستگاه تصفیه صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.

هوزینگ 20 اینچ جامبو تانک پک

هوزینگ 20 اینچ جامبو تانک پک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط