هوزینگ 20 اینچ اسلیم مات در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی

هوزینگ 20 اینچ اسلیم مات در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی
هوزینگ، محفظه ای تو خالی برای نصب انواع فیلترهای کارتریجی است. با توجه به اینکه فیلترهای تصفیه آب در ابعاد و ظرفیت های مختلف و از کوچک تا بزرگ ساخته می شوند.

هوزینگ ها نیز با توجه به ابعاد فیلترها طراحی می شوند. به صورت کلی ساختار هوزینگ ها استاندارد است و به گونه ای طراحی می شوند که بتوان انواع فیلترهای مخصوص را در آنها قرار داد.

هوزینگ 20 اینچ اسلیم مات به عنوان هوزینگ پیش تصفیه در انواع دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی و پیش تصفیه های مختلف به کار برده می شود.

این هوزینگ به رنگ سفید و به صورت مات ساخته شده است. این نوع از هوزینگ کاربردهای گسترده ای دارد و می توان از آن برای نصب انواع مختلف فیلترها استفاده کرد.

انواع فیلتر الیافی، فیلتر نخی و فیلترهای پلی استر قابل شستشو با قطر اسلیم و با ارتفاع 20 اینچ در این فیلتر قابلیت نصب و استفاده دارند.

علاوه بر آن فیلترهای کربن فعال گرانول و کربن بلاک برای فیلتراسیون شیمیایی آب، فیلترهای رزینی برای کاهش سختی آب و فیلترهای توری برای حذف جامدات معلق درشت درون آب در این محفظه قابل نصب می باشند.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد این هوزینگ این است که مجهز به کلید هواگیری است، تنها با فشار دادن این کلید می توان هوای حبس شده درون فیلتر را آزاد کرد.

هواگرفتگی محفظه ها می تواند منجر به کاهش راندمان فیلتر شود، به همین دلیل این ویژگی برای هوزینگ بسیار کاربردی و پر مصرف است.

به لحاظ آب بندی این هوزینگ با استفاده از اورینگ عایق بندی یا آب بندی شده است و احتمال نشتی آب از آن به حداقل رسیده است.

این محفظه از پلاستیک فشرده با گرید غذایی ساخته شده است و دمای کارکرد و حداکثر فشار قابل تحمل آن در بازه گسترده ای تعیین شده است.

هوزینگ 20 اینچ اسلیم مات در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی

هوزینگ 20 اینچ اسلیم مات در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط