نمایندگی فروش عمده فیلتر کربن بلاک تصفیه آب خانگی

نمایندگی فروش عمده فیلتر کربن بلاک تصفیه آب خانگی

در دستگاه تصفیه آب خانگی سومین مرحله از فیلتراسیون دستگاه فیلتر کربن بلاک می باشد. وظیفه این فیلتر تکمیل کار فیلتر کربن اکتیو می باشد و کلر و مواد شیمیایی باقی مانده آب را حذف می کند.

نقش اصلی فیلتر کربن جامد حذف کامل کلر و مواد شیمیایی آب است دلیل تاکید این فیلتر برای حذف کلر این است که اگر کلر از این مرحله تصفیه آب رد شود به غشاء فیلتر بعد از خودش یعنی فیلتر ممبران آسیب وارد می کند .

فیلتر ممبران به هیچ عنوان مقاومتی روی کلر و ترکیبات کلر ندارد و به سرعت کیفیت و عمر خود را از دست می دهد. استفاده از این فیلتر سبب می شود که ذرات پودری کربن که ممکن است از مرحله قبل عبور کرده باشند در این مرحله حذف شده و به فیلتر ممبران آسیب نمی زند.

فیلتر کربن جامد این اطمینان را می دهد که هیچ نوع ذرات معلق و ذرات آلاینده شیمیایی وارد مرحله بعدی دستگاه تصفیه آب نشود .فیلتر کربن بلاک بصورت بلوک جامد از جنس کربن اکتیو می باشد و بصورت استوانه تو خالی و دقت آن 10 میکرون می باشد.

این فیلتر درون هوزینگ مات قرار می گیرد . زمان تعویض فیلتر کربن بلاک 9 ماه می باشد.

اگر به موقع نصب نشود و یا کیفیت مطلوبی نداشته باشد :

  • ذراتی که از فیلتر الیافی و کربنی که فیلتر کربن اکتیو است عبور کرده و کربن بلاک جذب نکند به فیلتر ممبران می رسد باعث از بین رفتن فیلتر ممبران خواهد شد .
  • کربن بلاک دارای روزنه هایی است که اگر تعویض به موقع انجام نشود کیپ می شود و به پمپ آسیب جدی وارد می شود.
نمایندگی فروش عمده فیلتر کربن بلاک تصفیه آب خانگی

نمایندگی فروش عمده فیلتر کربن بلاک تصفیه آب خانگی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط