نحوه تعویض فیلتر بیرونی یخچال

نحوه تعویض فیلتر بیرونی یخچال

برای تعویض فیلتر بیرونی یخچال اولین و مهم ترین گام تهیه فیلتر بیرونی یخچال با کیفیت و مناسب می باشد.استفاده از فیلتر های با کیفیت بیرونی در بالاتر بردن کیفیت آب بسیار موثر است و همچنین می تواند طول عمر فیلتر داخلی یخچال را افزایش دهد.

جهت تعویض فیلتر بیرونی یخچال می توانید با انجام مراحل زیر این کار را به اسانی انجام دهید.

  • ابتدا شیلنگ وارد شده به یخچال را دنبال کنید تا به شیر ورودی برسید.این شیر معمولا بر روی سیستم لوله کشی آب شهری قرار گرفته است.شیر را ببندید تا جریان آب ورودی به یخچال قطع شود.

  • فیلتر های بیرونی در قسمت پشتی یخچال نصب می شود.فیلتر پشت یخچال را با باز کردن اتصالات فیتینگی یا مهره ای از یخچال خارج کنید.

  • اگر فیلتر جدید مجهز به اتصالات سر خود نمی باشد،از اتصالات قدیمی در صورت سلامت استفاده کنید.

  • حدودا نیم سانتی متر از شیلنگ را به صورت عمودی و بدون ایجاد هر نوع زاویه و انحراف ببرید.

  • فیلتر جدید را با استفاده از نوع اتصالا به شیلنگ وصل کنید.دقت داشته باشید که شیلنگ باید به محل وودی فیلتر وصل شود.که معمولا محل ورود و خروج آب بر روی فیلتر با استفاده از فلش نشان داده شده است.

  • اگر اتصال از نوع فیتینگی بود شیلنگ را به داخل اتصال وارد کنید و سپس با ایجاد فشار بیشتر شیلنگ را درون اتصال محکم کنید.برای اطمینان از نصب صحیح شیلنگ در اتصال فیتینگی می توانید آن را به سمت بیرون بکشید.

  • اگر اتصال از نوع مهره ای بود،شیلنگ را وارده مهره کنید به شکلی که حدودا 5 سانتی متر از سمت دیگر مهره خارج شود.سپس مهره را به فیلتر یخچال بپیچانید.

  • فیلتر را بر جای خود نصب کنید و شیر آب ورودی را باز کنید.

نحوه تعویض فیلتر بیرونی یخچال

نحوه تعویض فیلتر بیرونی یخچال

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط