مشخصات فیلتر UV در تصفیه آب

مشخصات فیلتر UV در تصفیه آب

در دستگاه تصفیه آب فیلتر ممبران که در مرحله چهارم نصب شده است تصفیه آب را کامل می کند و میکروب ها را از بین می برد به همین علت دیگر نیازی به فیلتر یو وی نیست (فیلتر یو وی همان لامپ یووی است که اشعه بنفش از خود ساطع می کند )

اما گاهی سختی آب ورودی بیش از حد است و فیلتر ها قادر به حذف کامل آلودگی ها نیستند اینجاست که از لامپ  یووی استفاده می شود تا باقیمانده آلودگی ها را برطرف کند.

از آنجائیکه این اشعه بسیار خطرناک است باید لامپ را داخل محفظه مقاومی قرار داد تا اشعه به بیرون انتشار نکند. در هنگام تعویض این فیلتر باید خیلی مراقب باشید .

و اما چرا باید از فیلتر یووی استفاده کرد؟

برخی مواقع پیش می آید که آب در مخزن آلوده شود و چون دیگر از فیلتر ممبران رد نمی شود امکان دارد آب آلوده از دستگاه خارج شود و ما استفاده کنیم در این جا از فیلتر یووی استفاده می کنیم که قبل از رسیدن آب به شیر برداشت آلودگی ها را از بین ببرد و دیگر اینکه امکان دارد آلودگی از طریق شیر میکس به آب خروجی راه پیدا کند.

اینجاست که باید از فیلتر یووی در مسیر شیر میکس استفاده کرد و البته این کار برای محکم کاری است که مبادا آلودگی در آب باقی بماند.

البته استفاده از فیلتر UV دردسرهای خود را نیز دارد مثلا وقتی آبی از شیر برداشت نمی شود نیازی به روشن بودن لامپ نیست ولی نمی توان لامپ را خاموش کرد چون نمی توان درست زمان بندی کرد و اصولا در مناطقی که سختی آب ورود کم است از فیلتر یووی استفاده نمی شود .

گاهی به جای فیلتر یووی از فیلترهای آنتی باکتریال استفاده می کنند که دردسرهای فیلتر یووی را ندارد.

مشخصات فیلتر UV در تصفیه آب

مشخصات فیلتر UV در تصفیه آب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط